Vieningas Kaunas vs Kautra & Mesoderma-DB (85:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 11 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vieningas Kaunas“ ir toliau lieka nenugalėtas

2015 gruodžio 11 d., Penktadienis, 22:13 val., peržiūros: 902

Gruodžio 11-ąją dieną, penktadienį, „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusių grupės lyderių „Vieningo Kauno“ krepšininkų (8-0) ir svečių „Kautra & Mesoderma-DB“ (5-3).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių iniciatyvą į savo rankas iškart perėmė aikštelės šeimininkai. Puikiai vaikštantis kamuolys leido „Vieningo Kauno“ krepšininkams išmesti nemažai tritaškių esant laisviems ir puikus pataikymas (per pirmąjį ketvirtį pataikyti 5 tritaškiai) leido įgyti dviženklį pranašumą. Pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 30:14.

Antrajame ketvirtyje „Vieningas Kaunas“ ir toliau neatsisakė tolimų metimų. Per šį ketvirtį pridėti 4 tolimi metimai leido dar labiau pabėgti nuo varžovų. „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipai ne tik sunkiai sekėsi apsigiti, tačiau ir užpulti. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 52:28.

Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininai dar padidino persvarą 60:32. Tačiau tada svečiai sužaidė geriausią savo atkarpą rungtynėse, kurią laimėjo 0:13, o tai leido sumažinti atsilikimą iki penkiolikos taškų. Visgi, daugiausia M. Sadausko pastangomis „Vieningas Kaunas“ atsitiesė ir po trečio kėlinuko pirmavo 70:49.

Paskutiniame kėlinuke nei viena, nei kita ekipa neturėjo didesnio pranašumo, abi ekipos žaidė atsipalaidavusios, kadangi rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Devintąją pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė „Vieningas Kaunas“, rezultatu 85:65 nugalėjęs „Kautra & Mesoderma-DB“ krepšininkus.

„Per pirmąją rungtynių pusę komanda susikrovė didesnį nei 20 taškų pranašumą, tačiau antra pusė nebuvo tokia sėkminga, jautėsi komandos atsipalaidavimas. Ar esate patenkintas komandos žaidimu antroje rungtynių pusėje?“ „Vieniningas Kaunas“ ekipos treneris V. Vaitkevičius: „ šiaip pergale esu patenkintas, kad tęsiame šį kelią, bet antra pusė tikrai šiek tiek neramina, varžovai irgi nesusirinko pilnos sudėties. Ir tikrai nenoriu nuvertinti nei vienų varžovų, kitą kartą, kai rezultatas bus lygesnis, tikiuosi, kad susikaupsim ir visada rasime jėgų pergalei pasiekti.“

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Vieningas Kaunas: Mantas Sadauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Čiupas – 12 tšk., Arnoldas Rupeika – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Benas Steponavičius – 11 tšk., Juras Kulvecas – 10 tšk.

Kautra & Mesoderma-DB (S): Mantas Karauskas – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Vilius Jacikas – 18 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Juchnevičius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“ toliau išlieka nenugalimi (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau skina pergales (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)Galingai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ skėlė skaudų antausį „Legamai“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:04 val.)