Hidraulinės sistemos vs Kauno oro uostas & KAMS (70:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 30 d., Penktadienis, 19:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečiajame kėlinyje siautėjusios „Hidraulinės Sistemos“ parklupdė „Kauno Oro Uosto & KAMS“ šešetuką

2015 spalio 30 d., Penktadienis, 21:55 val., peržiūros: 1132

Spalio 30 dieną, penktadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių C pogrupio mūšis tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių „Hidraulinių Sistemų“ krepšininkų ir svečių vaidmenyje buvusios „Kauno Oro Uosto & KAMS“ ekipos.

Rungtynių pradžioje „Hidraulinės Sistemos“ šaudė pro šalį ir tik septintu bandymu pralaužė varžovų krepšį. Tuo tarpu „Kauno Oro Uostas & KAMS“ jau sekančios atakos metu išlygino rezultatą (2:2), tačiau tai buvo išvis tik pirmas svečių metimas į krepšį ir jis buvo atlikas sužaidus beveik 2 minutes. Po šio epizodo stojo poros minučių tyla, kurią nutraukė M.Šumlinskas (4:2). Visgi į šio aukštaūgio dvitaškį Š.Mickus atsakė 5 taškais ir išvedė į priekį „Kauno Oro Uostą & KAMS (4:7). Pora S.Klimkevičiaus sėkmingų reidų sugrąžino minimalią persvarą „Hidraulinėms Sistemoms“ (8:7), bet tuo ilgai pasidžiaugti neleido dar vienas tikslus Š.Mickaus tolimas šūvis (8:10). Tiesa paskutinėmis ketvirčio sekundėmis pusiausvyrą dar suspėjo atstatyti M.Šumlinskas ir po 10 minučių kovos rezultatas buvo lygus – 10:10.

Antrajame kėlinyje žaidimas po truputį įsisiūbavo ir tapo pastebimai rezultatyvesnis. Porą tritaškių įsūdę „Kauno Oro Uosto & KAMS“ krepšininkai atitrūko 4 taškais (12:16), bet dar pirmoje kėlinio pusėje varžovai panaikino deficitą (16:16). Permainingas žaidimas tęsėsi ir vėliau. Kurį laiką svečiai neužleido pirmaujančiųjų pozicijų, tačiau T.Vasiliausko bei M.Šumlinsko tandemas antroje ketvirčio pusėje padėjo „Hidraulinėms Sistemoms“ persverti rezultatą savo naudai ir įgyti 4 taškų pranašumą (28:24). Pirmosios dvikovos pusės finiše pasirodė į rungtynes pavėlavęs „Kauno Oro Uosto & KAMS“ lyderis T.Žioba ir šio žaidėjo tikslus baudos metimas dar kartą atstatė pusiausvyrą. Įpusėjus mačui rezultatas buvo 28:28.

Nepaisant to, kad pirmoje rungtynių pusėje „Hidraulinės Sistemos“ tragiškai atakavo iš toli (1/19), tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai kur kas pagerino ne tik tritaškių pataikymo procentą, bet ir gerokai paspartino taškų rinkimo kreivės augimą. Trečiąjį kėlinį „Hidraulinės Sistemos“ pradėjo spurtu 11:2 ir priartėjo prie dviženklės persvaros (39:30). Du taiklūs tolimi metimai šiek tiek pagyvino „Kauno Oro Uosto & KAMS“ puolimą, bet spragos gynyboje neleido ženkliai priartėti, o įpusėjus ketvirčiui „Hidraulinės Sistemos“ kilo į dar vieną šturmą. Įsismaginę aikštelės šeimininkai kelias minutes diktavo savo sąlygas, laimėjo atkarpą 14:2 ir M.Šumlinsko tritaškis pasiuntė varžovus į gilų nokdauną (58:38). Paskutinėmis kėlinio minutėmis sukrutę „Kauno Oro Uosto & KAMS“ krepšininkai atsakė 6 taškais ir braukė nuostolius iki 14 taškų, tačiau po trijų kėlinių jų padėtis išliko komplikuota – 58:44.

Ketvirtajame kėlinyje „Hidraulinės Sistemos“ tarsi pamiršo įspūdingą praėjusį ketvirtį, kuriame surinko 30 taškų ir 5 minutes nesugebėjo sukrapštyti nė taško. Tiesa ir svečiai tuo pasinaudoti sugebėjo tik iš dalies ir taip pat strigo puolime. 7 taškus sukrapštę „Kauno Oro Uosto & KAMS“ žaidėjai prisikasė iki 7 taškų (58:51), tačiau įpusėjus ketvirčiui prabudusios „Hidraulinės Sistemos“ nusprendė nužudyti intrigą. 9 taškai be atsako sutvirtino aikštelės šeimininkų pozicijas iki 16 taškų (67:51) ir klausimų dėl rungtynių baigties nebeliko. Susitikimo tiesiojoje „Kauno Oro Uostas & KAMS“ minimaliai sumažino atsilikimą, bet vistiek turėjo pripažinti akivaizdų „Hidraulinių Sistemų“ pranašumą rezultatu 70:55.

Tadas Vasiliauskas („Hidraulinės Sistemos“):

Nepaisant to, kad pirmoje rungtynių pusėje šaudėte pro šalį, trečiajame kėlinyje sugebėjote truktelėti į priekį ir atitolote nuo varžovų, kas ir leido pasiekti pergalę. Kas tą lėmė?

„Kažkada vistiek turėjo įkristi. Manau, kad mums šiek tiek pasisekė. Įkrito tie keli metimai ir atitrūkom. Šiandien abiejų komandų puolimas neblizgėjo. Šiandien krito „fuksai“.“

Ar neišsigandote, kai antrojo kėlinio pabaigoje pasirodė Tautvydas Žioba?

„Ne. Mes nieko nebijom. Turim savo charakterį ir žaidžiam su visais. Tikėjomės, kad jie visi susirinks, bet… Būtų įdomu pilnomis sudėtimis su jais sužaisti.“

„Hidraulinių Sistemų“ gretose pirmaisiais smuikais griežė M.Šumlinskas (25 tšk., 15 atk. k.), L.Čekavičius (15 tšk., 5 per. k.), S.Klimkevičius (13 tšk., 10 atk. k.), T.Vasiliauskas (10 tšk., 7 atk. k.) ir M.Markevičius (7 tšk.).

„Kauno Oro Uosto & KAMS“ komandoje pasižymėjo Š.Mickus (16 tšk., 6 rez. p.), T.Žioba (14 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.), M.Ališauskas (9 tšk., 8 atk. k.), H.Butkus (8 tšk., 10 atk. k.), T.Ananka (5 tšk.) ir A.Stankevičius (3 tšk., 6 atk. k.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „Hidraulinės Sistemos“ pasiekė antrąją pergalę iš tiek pat galimų (2-0). „Kauno Oro Uosto & KAMS“ sąskaitoje pergalė bei pralaimėjimas (1-1).

„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)Puikiai startavusi „Ryterna“ nesuteikė „Kauno Oro Uostui & KAMS“ iliuzijų apie pergalę (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:20 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)