Kauno technologijos universitetas vs ASU & Co „AgroVIS“ (49:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“.

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 1138

Sekmadienį, lapkričio 29 dieną, Kauno technologijų universiteto sporto salėje įvyko įmonių „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno technologijų universitetas" ir svečių ASU & CO "AgroVIS" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti ASU & CO "AgroVIS" ekipai, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (9:13). Antrame kėlinyje šeimininkų ekipai pavyko sužaisti geriau, bet po dviejų kėlinių vis dar 3 taškais priekyje buvo svečiai – (22:25). Trečiame kėlinyje abi komandos sužaidė lygiai, tai po trijų kėlinių priekyje vis dar buvo ASU & CO "AgroVIS" – (32:35). Ketvirtame kėlinyje "Kauno technologijos" ekipai buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai, bet rungtynių gale tiksliau sužaidę svečiai šventė pergalę rezultatu – (49:50).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno technologijos universiteto" pelnytais 2 taškais, vėliau savo pirmuosius 6 taškus pavyko pelnyti ASU & CO "AgroVIS" ekipai ir sužaidus 3 minutes priekyje buvo svečiai – (2:6). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą 1 tašku – (5:8). Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (9:13).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno technologijos universiteto" spurtu (7:0), po kurio pirmaujanti komanda pasikeitė – (16:13). Sužaidus dar 2 minutes ASU & CO "AgroVIS" ekipai pavyko rezultatą išlyginti – (18:18). Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko sužaisti geriau, kas leido po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu – (22:25).

Trečiasis kėlinys kaip įprastai prasidėjo puikiai sužaista šeimininkų atkarpa – (8:3), po kurios sužaidus 5 minutes ir kėliniui įpusėjus priekyje buvo "Kauno technologijos universitetas" – (30:28). Antroje kėlinio dalyje ASU & CO "AgroVIS" pavyko išlyginti rezultatą, o kėliniui baiginėjantis jį ir persverti – (32:34).

Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova. Sužaidus 3 minutes šeimininkams vėl buvo pavykę persverti rezultatą – (38:37), bet netrukus kėliniui įpusėjus svečiai vėl buvo priekyje – (38:39). Antroje kėlinio dalyje pirmaujanti komanda dar keitėsi kelis kartus, bet tik kėliniui baiginėjantis šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį 2 taškais – (49:47). Likus žaisti nepilną minutę svečiams tolimu metimu pavyko persverti rezultatą savo naudai – (49:50). Likus žaisti 7 sekundes "Kauno technologijos universitetas" turėjo galimybę persverti rezultatą, bet tolimas metimas skriejo pro šalį ir ASU & CO "AgroVIS" ekipa šventė pergalę rezultatu – (49:50).

Po pralaimėtų rungtynių "Kauno technologijos universiteto" komandos treneris kalbėjo: "Atrodo jau buvo pavykę atitrūkti nuo varžovų, bet jie mus vėl prisivijo, vėliau tas tolimas metimas kėliniui baiginėjantis nuo kurio neapsigynėme vėl išvedė juos į priekį. Turėjome dar 7 sekundes, buvome suplanavę derinį, bet jo nepavyko išpildyti, kas neleido mūsų ekipai šiandieną švęsti pergalės."

Po laimėtų rungtynių ASU & CO "AgroVIS" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną komandos buvo lygios, manau šiandieną mūsų komandai labiau šypsojosi sėkmė."

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Antanas Kilas – 10 tšk., Rytis Krušinskas – 8 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Andrius Bagotyrius – 20 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Rudaitis – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Aurimas Stanevičius – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 17:21 val.)