LSMU ‒ „Statybų vizija“ vs Vieningas Kaunas (64:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 20:04 val., peržiūros: 1162

Lapkričio 30 dieną, Kauno Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės. Susitiko LSMU ‒ „Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Vieningas Kaunas“ ekipos. Šios rungtynės buvo ganėtinai įtemptos, tačiau būtent svečiai visą laiką sugebėjo būti šiek tiek priekyje, ir tą pranašumą išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas (64 – 71).

Rungtynės prasidėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau kelinukui kiek įsibėgėjus, svečiai griebėsi iniciatyvos ir persvėrė rezultatą į savo pusę. O kelinukui pasibaigus jau turėjo 7 taškų pranašumą (14 – 21).

Antram kėlinukui prasidėjus atrodė, jog šeimininkai pasivys varžovus. Jie pelnė 4 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 3 taškų. Tačiau būtent tada LSMU ‒ „Statybų vizija“ spurtavo. Svečiai pelnė bet 13 taškų iš eilės ir padidino pranašumą iki 16 taškų (18-34). Visgi iki kėlinuko pabaigos, šeimininkams pavyko kiek sumažinti pranašumą ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (24 – 37).

Po ilgosios pertraukos, šeimininkai pradėjo vytis savo varžovus. Ir sužaidus daugiau nei pusę kėlinuko, svečių pranašumas buvo sumažintas iki vos 4 taškų. Tačiau svečiai vėl sugebėjo kur kas geriau sužaisti kėlinuko pabaigą ir susigrąžinti dviženklį pranašumą (43 – 54).

Paskutinis kėlinukas kažkuo per daug nenustebino. Vienu momentu šeimininkai buvo sumažinę pranašumą iki 8 taškų, tačiau viso ketvirčio metu, svečiai daug maž prilaikė turėtą pranašumą. Jiems šį pranašumą pavyko išlaikyti iki pat rungytnių pabaigos ir „Vienignas Kaunas“ vieningai šventė pergalę rezultatu (64 -71).

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Antanas Macys – 14 tšk., Marius Petrauskas – 14 tšk., Virgilijus Lapėnas – 13 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tautvydas Švedas – 12 tšk.

Vieningas Kaunas: Artūras Lencevičius – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Sadauskas – 16 tšk., Juras Kulvecas – 13 tšk.

„Vieningo Kauno“ treneris M.Petrauskas:

„Mano nuomone pergalę lėmė susikoncentravimas ir rezultato išlaikymas. Nes žaidėm be didelių netikslumų, nesikeitė rezultatas labai dažnai ir pavyko išlaikyt tą persvarą“

„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)Paskutinėse šių metų rungtynėse „Ryterna“ pranoko LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 gruodžio 23 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)