Restauratoriai & Hausa vs Lemora (100:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lemora“ metė rimtą iššūkį „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 00:04 val., peržiūros: 1003

Vasario 21 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos Didžiosios taurės „Last 16“ etapo pirmosios aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ priemė svečius „Lemoros“ krepšininkus. Šiame sezone šios ekipos jau susitiko du kartus ir abu kartus „„Restauratoriai & Hausa“ šventė triuškinančias pergales (93:62, 113:53).

Pirmo kėlinuko pradžioje taiklūs M. Čipo ir P. Mickūno tritaškiai metimai leido „Restauratoriams & Hausai“ pirmauti 11:7. Tačiau „Lemoros“ krepšininkai, daugiausia M. Švelnio ir Ž. Gudo pastangų dėka žengė koja kojon su aikštelės šeimininkais ir pasibaigus pirmajam kėlinukui turėjo tik minimalų deficitą 26:25.

Antrajame kėlinuke ir toliau abi ekipos geriau puolė nei gynėsi, o įpusėjus ketvirčiui „Restauratoriai & Hausa“ turėjo tą pačią minimalią persvarą 39:38. Tačiau antroji kėlinuko pusė šeimininkams susiklostė nesėkmingai ir taiklus „Lemoros“ krepšininko M. Sakavicko tolimas šūvis kėlinuko pabaigoje leido svečiams pirmauti 44:47.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po trijų taiklių tolimų metimų „Lemora“ pabėgo 49:59. Tačiau nuo tada šeimininkai nutarė nebejuokauti su savo varžovais, vedini P. Mickūno laimėjo antrąją kėlinuko pusę rezultatu 23:2, ir per pusę kėlinuko sugebėjo nuo dviženklio deficito pereiti prie dviženklės turimos persvaros 72:61.

Ketvirtajame kėlinuke „Restauratoriai & Hausa“ neleido pagalvoti varžovams apie priartėjimą, o ir patys „Lemoros“ krepšininkai atrodė pavargę, dėl ko nesiklijavo žaidimas nei gynyboje, nei puolime jiems šiame ketvirtyje. Šeimininkų krepšininkams šimtąjį tašką įmetė A.Mikelionis, taip padėdamas rungtynėse tašką. Galutinis rungtynių rezultatas 100:78 „Restauratorių & Hausos“ ekipos naudai.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos krepšininkas M.Čipas kalbėjo: „atėjom, skaityk, kad jau laimėję, tačiau varžovai davė kovą, gerai pataikė, tačiau mes susiėmėm ir laimėjom. Tikėkimės, antrose rungtynėse bus lengviau“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Restauratoriai & Hausa: Povilas Mickūnas – 31 tšk., Mantas Čipas – 13 tšk., Jūris Goštautas – 11 tšk., Vygintas Kalesnikas – 11 tšk., Martynas Veršinskas – 10 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Lemora: Martynas Švelnys – 20 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Čeida – 16 tšk., Žygimantas Gudas – 13 tšk., Rokas Žalys – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Restauratorius & Hausa“ ir pateko į Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių finalą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:04 val.)„Rind“ įmonių lygos aštunfinalyje ‒ lengvas „Restauratoriai & Hausa” žingsnis į priekį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 23:38 val.)„Kauno tiltų“ ir „Restauratorių & Hausos“ serijoje ‒ lygybė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:10 val.)Net 57 Manto Čipo taškai padėjo pasiekti triuškinamą pergalę „Restauratoriai & Hausa“ ekipai (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Restauratorius & Hausa“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)