Kauno švara vs Kauno oro uostas & KAMS (79:85)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kauno švara neapgynė savo tvirtovės nuo Kauno oro uostas & KAMS

2016 sausio 19 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 1136

Sausio 19 dieną, antradienį, Kauno švaros aikštėje vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo didžiosios taurės E pogrupio komandos, antrajame etape tris pergales ir tris pralaimėjimus turinti Kauno švara (3/3) ir viena pergale bei penkis pralaimėjimus turinti Kauno oro uostas & KAMS (1/5). Per antrąjį ir trečiąjį kėlinį sau šioki tokį pranašumą susikrovusi Kauno oro uostas & KAMS įstengė įveikti namuose rungtyniavusią Kauno švarą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 79:85 Kauno oro uostas & KAMS komandos naudai.

Rungtynės prasidėjo L. Ivanovo dvitaškiu, netrukus į pastarojo metimą atsakė J.Pavlavičius. Nepraėjus kiek laiko A.Gasiūnas pelno du taškus su pražangą, tačiau baudos realizuoti nepavyko. Svečių taiklus dvitaškis išlygino rezultatą – 4:4. Pirmąjį kartą rungtynėse savo komandą išvedė J.Pavlavičius prasiverždamas po krepšiu, dar du pridėjo V.Rudelevičius ir svečiai turėjo keturių taškų pranašumą. Ilgai netrukus šeimininkai atsakė taip pat keturiais taškais ir sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo lygus – 8:8. Pirmąjį tolimą metimą svečiams pelnė D.Kuzmickas (8:11). Tada sekė 9:0 Kauno švaros spurtas ir baigiantis kėlinukui šeimininkai buvo priekyje 17:11. Bet svečiai nepasimetė ir iki kėlinuko pabaigos išlygino rezultatą – 24:24.

Antrasis ketvirtis prasidėjo gan nerezultatyviai. J.Pavlavičius pataikė iš vidutinio nuotolio ir Kauno oro uostas & KAMS vėl buvo priekyje per vieną metimą. Tritaškį pataikę svečiai galėjo šiek tiek lengviau atsikvėpti (26:31). Įsibėgėjant trečiajam kėlinukui Kauno oro uostas & KAMS tolimoji artilerjia įsišaudė ir sužaidus pusę kėlinuko tritaškių dėka svečiai buvo priekyje jau dviženklia persvara – 28:38. Tada krepšys atsirišo ir Kauno švarai, tačiau į visas mestas kortas svečiai atsikirto. Baigiantis kėlinukui šeimininkams šiek tiek pavyko sumažinti deficitą – 41:46.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai grįžo nusiteikę kovoti ir smeigė du iš eilės tolimus metimus, dar dvitaškį dadėjo A.Olberkis ir Kauno švara jau priekyje – 49:46. Po šalto dušo atsigavę svečiai neketino nuleisti rankų. J.Pavlavičius ir toliau bombardavo šeimininkų krepšį. Kauno švarai trūko svaraus atsarginio suolelio indelio. Sužaidus penkias kėlinuko minutes rezultatas buvo lygus – 51:51. Tačiau ir vėl J.Pavlavičius sujaukė visus Kauno švaros planus. Įgyvendinę spurtą 0:8 svečiai vėl atitrūko dešimties taškų skirtumu – 52:62. Kauno švara šiek tiek geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir turėjo šešių taškų deficitą – 56:62.

Ketvirtajame kėlinuke vėl prasidėjo Kauno švaros krepšio bombardavimas. Po tritaškį smeigė H.Butkus bei L.Alionis. Tai šeimininkus pasiuntė į gilų nokdauną. Kauno švara bandė vytis varžovus, tačiau nesėkmingai. Įpusėjus paskutiniajam ketvirčiui švieslentė rodė 64:77. Likus žaisti minutei šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir surengė spurtą – 7:0, bei priartėjo prie Kauno oro uostas & KAMS iki trijų taškų. Kaip bebūtų Kauno švara nebesugebėjo pelnyti nė taško, o užtikrintai baudas metę svečiai šventė pergalę rezultatu – 79:85.

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno švara: Leonardas Ivanovas – 36 tšk. (7 išpr. praž.), Šarūnas Kryžius – 11 tšk., Vygantas Metelica – 10 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 10 tšk.

Kauno oro uostas & KAMS: Justinas Pavlavičius – 27 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tautvydas Žioba – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Vilius Rudelevičius – 16 tšk., Laimonas Alionis – 12 tšk.

Vilmista nusileido Kauno oro uostas & KAMS (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 02:11 val.)Užtikrintą pataikymą rodžiusi Kauno švara įveikė Kauno oro uostas & KAMS (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 03:34 val.)„Legamos“ puolimo banga nušlavė negausiai susirinkusius „Kauno oro uostą ‒ KAMS“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Kauno oro uostas & KAMS“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:50 val.)„Kauno Švara“ turėjo vargo su kovingai nusiteikusia „Enerstena“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:43 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legamą“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 20:28 val.)„Kauno švara“ tvirtai žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)