Callcredit vs Chemcentras (70:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“

2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 10:31 val., peržiūros: 1045

Lapkričio 12 dieną, ketvirtadienį, vidaus reikalų ministerijos sporto centre, įvyko įmonių lygos „RIND“ pirmenybių, pirmojo etapo rungtynės tarp B pogrupio lyderės „Callcredit“ (4/1) komandos ir pogrupio vidutiniokės „Chemcentras“ (2/2) ekipos. Tris kėlinius atkakliai žaidusius ekipos rodė norą laimėti, tačiau geriau sužaidę paskutinį ketvirtį „Callcredit“ triumfavo ir nugalėjo savo varžovus rezultatu – 70:60.

Kaip ir tikėtasi rungtynes geriau pradėjo „Callcredit“ komanda, kuri pelnė pirmuosius penkis taškus. Bet tada sekė du taiklūs varžovų tritaškiai, pasižymėjo A.Kurauskas, bei V.Palaikis. Pastarieji ir toliau nesustojo ir toliau vedė savo komandą į priekį. „Callcredit“ bandė vytis, tačiau nesėkmingai. Net vienuoliką taškų surinkęs V.Palaikis, leido lengviau atsikvėpti Tomo Jonkaus auklėtiniams ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 10:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo analogiškai. Penkis taškus be atsako pelnė šeimininkų komanda. Tačiau po rezultatyvaus S.Kepežinsko perdavimo taiklų tritaškį realizavo L.Šaulevičius. Tačiau skirtumas aptirpo iki keturių taškų – 15:19. Tačuay „Callcredit“ pradėjo vytis savo varžovus. Paėmęs minutės pertraukėlę „Chemcentro“ treneris nelabai galėjo padėti savo komandai, kadangi baigiantis antram kėliniui „Callcredit“ jau buvo priekyje – 27:26. Likusiomis minutėmis komandos apsikeitė porą taiklių metimų, bet vis dėl to „Chemcentras išlaikė trapią persvarą – 29:31.

Po ilgosios pertraukos vaizdai aikštelėje nepakito. Kėlinio pradžioje šeiminikai išlyginos rezultatą, tačiau „Chemcentras“ vėl trūktelėjo į priekį. Penkių taškų pranašumą didžiają dalį kėlinio išlaikę „Chemcentro“ žaidėjai neleido arčiau priartėti varžovams ir trečiasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 16:16. Bendras rezultatas – 45:47.

Ketvirtajame kėlinyje „Callcredit“ sunerimo i pradėjo žaisti savo žaidimą. Sužaidus dvi minutes jau jie buvo priekyje. Pajutęs spaudimą minutės pertraukėlės paprašė „Chemcentro“ treneris Tomas Jonkus. Tačiau tai vaisių neatnešė. „Callcredit“ spurtavo net 10:0 ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui jau pirmavo net 11 taškų pranašumu. „Chemcentras“ po šito smūgio taip ir neatsigavo, greitas atakas dusino „Callcredit“ gynėjai, o daugelis svečių metimų skriejo pro šalį. Nuskambėjus aikštės sirenai „Callcredit“ triumfavo rezultatu – 70:60.

Paklaustas „Chemcentro“ treneris kodėl taip prastai sužaista rungtynių pabaiga, atsakė: „iš pradžių lyg ir žinojom, kad varžovai gali ir paspausti ir atrodo lyg ir buvom pasiruošę varžybom, tačiau trečio kėlinuko pabaigoje ketvirto pradžioje išsimušėme iš vėžių, gynyboje irgi planavome, kad turime susikeisti – nesusikeitėme“. Paklaustas ką norėtų tobulinti kitose rungtynėse treneris atsakė, kad norėtų komandos stabilumo ir geresnio pasiruošimo.

Kitas rungtynes „Chemcentras“ žais lapkričio 17 dieną prieš „Acme“. Tuo tarpu „Callcredit“ rungtyniaus lapkričio 22 dieną prieš KTU.

Naudingiausi žaidėjai:

Callcredit: Arūnas Rimas – 12 tšk., Martynas Dabulis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 10 tšk., Arūnas Muraška – 10 tšk.

Chemcentras: Vaidas Palaikis – 19 tšk., Airidas Kurauskas – 13 tšk., Lukas Šaulevičius – 10 tšk.

„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Rapala“ sutriuškino „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Callcredit“ privertė pirmą kartą suklupti „Vieningo Kauno“ krepšininkus (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 19:26 val.)