Coca Cola vs ASU & Co „AgroVIS“ (58:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„ASU & Co AgroVIS“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Coca Cola“ komanda

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 961

Gruodžio 14 dieną, pirmadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, antrojo turo, mažosios taurės, J grupės rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Coca Cola“ bei svečių statusą turėjusių – „ASU & Co AgroVIS“ komandų. Svečiai, beveik visas rungtynes kontroliavę padėtį rungtynėse, ketvirtajame kėlinyje galutinai susitvarkė su „Coca Cola“ ekipos pasipriešinimu ir laimėjo rungtynes rezultatu 58:69 (10:19; 13:10; 20:17; 15:23).

Rungtynės prasidėjo taikliais komandų tritaškiais metimais, po kurių nedidelį pranašumą įgijo svečiai (6:9). Šeimininkai klimpo varžovų gynyboje, o tuo pasinaudoję „ASU & Co AgroVIS“ komanda truktelėjo į priekį (8:14). Kėlinys svečiams taip pat baigėsi sėkmingiau – po pirmojo kėlinio rezultatas 10:19.

Antrajį kėlinį „Coca Cola“ pradėjo penkiais taškais be atsako (15:19), tačiau prarasti kamuoliai puolime ir lengvi svečių taškai greitose atakose, padidino jų atsilikimą iki dviženklio (15:27). Antrojo ketvirčio pabaigoje, R. Jacunsko bei L. Podžiūno taškai leido šeimininkams sumažinti skirtumą ir prieš ilgąją pertrauką išeiti atsiliekant tik šešiais taškais – 23:29.

Po ilgosios pertraukos „ASU & Co AgroVIS“ dar kartelį pabandė „pabėgti“. Spurtas 0:7 svečiams leido įgyti naują rekordinę rungtynių persvarą (23:36). Vis dėl to, „Coca Cola“ komanda savyje atrado jėgų ir daugiausia V. Stočkaus pastangomis, kuris per nepilną 3 minučių atkarpą į varžovų krepšį įmetė net 12 taškų, sumažino atsilikimą iki keturių taškų (37:41). Po nesėkmingo A. Bagotyriaus metimo, R.Jacunskas įmetė dvitaškį, o V.Stočkus tęsė savo solo šou kėlinyje – įmetęs vieną baudą, jau kitoje atakoje smeigė dar vieną tolimą metimą ir pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė savo ekipą į priekį (43:41). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos A.Stanevičius smeigė skaudų tolimą metimą į šeimininkų krepšį (43:44), o dar po minutės pridėjo taiklų dvitaškį iš prieš lemiamą ketvirtį leido savo komandai susigrąžinti trapų pranašumą – 43:46.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomis komandų atakomis, tačiau vėliau šeimininkai pradėjo strigti varžovų gynyboje, o svečiai tuo tarpu ir vėl atitrūko (47:56). „Coca Cola“ komandai lemiamas ketvirtis klostėsi tiesiog tragiškai – likus žaisti keturias minutes komanda buvo pelniusi viso labo tik keturis taškus, o varžovai atitrūko nebepavejamai (47:65). Kėlinio pabaigoje šeimininkai atrado kelių link varžovų krepšio, tačiau tai tikriausiai buvo ne kiek jų nuopelnas, o varžovų atsipalaidavimas. Lemiamame ketvirtyje pakeista „ASU & Co AgroVIS“ komandos gynybos strategija, kai buvo „pereita“ iš zoninės gynybos į asmeninę, davė vaisių ir komanda iškovojo 4 -ąją pergalę „Rind“ įmonių lygoje rezultatu – 58:69.

Vyriausiasis „ASU & Co AgroVIS“ komandos treneris Rolandas Rakštys pripažino tikėjęs savo komandos pergale:

Pergalės tikėjomės, ką ir padarėme. Vienu metu buvo tokia duobelė, tačiau pakeitėme gynybos sistemą, nuo zoninės prie asmeninės ir vyrai buvo tokie labai tvirtai nusiteikę, gerai šiandien sužaidė Mantas (Rudaitis – red. past), už tai ir laimėjom.

Tuo tarpu „Coca Cola“ komandos treneris Vytautas Stočkus įvardino pagrindines pralaimėjimo priežastys:

Vyko lygi kova, tikrai buvo įveikiamas varžovas, su pataikymu šiandien turėjome problemų, tikrai prieš zoną gerai kamuolys vaikščiodavo, tačiau tiesiog nepataikydavom, o to pasekoje ir pralaimėjome, bet kova vyko lygi, iki pačio galo.

„Coca Cola“: Vytautas Stočkus 22 tšk. (16 tšk. – trečiajame kėlinyje, 6 atk. kam., 5 išprov. praž.), Raimondas Jacunskas 18 tšk. (12 atk. kam., 5 prarast. kam.), Lukas Podžiūnas 10 tšk. (7 rez. perd., 5 prarast. kam.).

„ASU & Co AgroVIS“: Aurimas Stanevičius 26 tšk. (6 atk. kam.), Andrius Bagotyrius 18 tšk. (6 atk. kam., 6 prarast. kam.), Modestas Šimukonis 11 tšk. (8 atk. kam, 6 perimt. kam.), Mantas Rudaitis 6 tšk. (6 atk. kam., 11 rez. perd., 4 perimt. kam., 5 prarast. kam., 23 naud. balai).

„ASU & Co „AgroVIS“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 17:21 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)Sanitex antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Coca-Cola (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:20 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Elmova“ įveikusi „Coca Cola“ iškovojo pirmą pergalę (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)