Sanitex vs Rapala (86:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 22:55 val., peržiūros: 1191

Sekmadienio vakarą, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos įmonių lygos, Didžiosios taurės F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Sanitex“ ir svečių – „Rapalos“ komandos. Rungtynes tolimu metimu pradėjo svečiai, bet tuoj pat jų varžovai atsakė dvitaškiu. Po to svečių komandų ištiko taškų badas, o tuo pasinaudoję šeimininkai įpusėjus kėlinukui šovė į priekį – 14:7. Likusį laiką ir toliau dominavo šeimininkai, kurie po pirmo kėlinuko jau pirmavo 9 taškais – 21:12.

Antrąjį kėlinuką „Sanitex“ E.Kulboka pradėjo dvitaškiu pirmą kartą savo komandai sukraudamas dviženklį pranašumą. Svečiai kaip įmanydami stengėsi mažinti savo atsilikimą, bet sužaidus pusę kėlinuko laiko šeimininkai visdar turėjo apčiuopiamą pranašumą – 27:21. Antrą kėlinuko dalį žaidimas išsilygino, abi komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, šeimininkai išsaugojo apčiuopiamą 4-8 taškų pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką „Rapalos“ krepšininkai visdar buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje – 36:30.

Po ilgosios pertraukos „Sanitex“ penketukas netrukus vėl atkūrė dviženklę persvarą vos per porą minučių. Tik šį kartą svečiai sugebėjo atsigauti po šalto dušo bei pasinaudoti varžovų atsipalaidavimu ir sužaidus apie pusę kėlinuko laiko komandas skyrė jau tik taškas 47:46. Tiesa, šeimininkai suprato, kad atsilaidavimas šiose rungtynėse gali brangiai kainuoti, susiėmė ir kėlinuką užbaigė galingai. Paskutinę sekundė, pataikęs tritaškį, saugų pranašumą savo komandai atstatė P.Stankūnas – 59:52.

Paskutinis kėlinukas, deja, šiose rungtynėse buvo tik formalumas. „Rapalos“ krepšininkai nė iš tolo neprilygo savo varžovams ir nesukūrė intrigos šiose rungtynėse. Sužaidus tris minutes komandas jau skyrė 14 taškų ir „Sanitex“ persvara tik augo. Įpusėjus kėlinukui ji siekė jau 18 taškų – 76:58. Likusį laiką žaidimas išsilygino, o abi komandos pradėjo žaisti atviresnį krepšinį, nes kas taps rungtynių nugalėtojų, jau niekam nekėlė abejonių. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Sanitex“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 86:68.

Po rungtynių pakalbintas „Sanitex“ komandos vyr. treneris V. Brazauskas buvo patenkintas savo komandos žaidimu: „Savo komandos žaidimą vertinu gerai, nes šiandien pavyko laimėti. Dabar galėsim gerom nuotaikom atšvęsti šventes. Šiandien, nors ir susirinkome negausiai, buvo išsikeltas tikslas laimėti, tą ir padarėme.“

Sanitex: Evaldas Kulboka – 26 tšk. (11 atk. kam.), Aidas Makūnas – 24 tšk. (10 atk. kam., 12 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Emilis Strumyla – 17 tšk., Paulius Stankūnas – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

Rapala: Laurynas Kalėda – 25 tšk. (6 rezult. perd.), Raimundas Mickevičius – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Gediminas Mickevičius – 15 tšk.

„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Sanitex“ po trilerio nusileido „Vieningam Kaunui“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 00:09 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė iki tol nepralaimėjusią „Rapalą“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)