Senukai vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (57:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Tragiškai sužaidę antrą kėlinuką, „SENUKAI“ nusileido LSMU ‒ „Statybų Vizija“ ekipai

2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 23:26 val., peržiūros: 1038

Gruodžio 4 dieną, KTU Chemijos Fakulteto sporto salėje, įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Senukai“ ir LSMU – „Statybų Vizija“ ekipos. Šios rungtynės buvo ganėtinai apylygės, tačiau būtent antrasis kėlinukas nulėmė rungtynių nugalėtoją. Tragiškai sužaidę antrą ketvirtį, „Senukai“ nusileido varžovams rezultatu (57 – 78).

Rungtynės prasidėjo abejoms ekipoms apsikeitus keletu taiklių metimų. Tačiau svečiai po truputį vis veržėsi į priekį. Šiek tiek pranokę savo varžovus, LSMU ‒ „Statybų Vizija“ laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu (16 – 22).

Antrasis kėlinukas, buvo tikra tragedija šeimininkams. Visiškai paleidę vadžias tiek gynyboje, tiek puolime „Senukai“ pralaimėjo kėlinuką (9-26) ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (25 – 48).

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek apsilygino. Šeimininkams netgi buvo pavykę sumažinti deficitą iki 16 taškų, tačiau kėlinuką kur kas geriau užbaigę svečiai, netrukus vėl pagavo ritmą ir pasibaigus trečiam kėlinukui buvo priekyje 25 taškais (40 – 65).

Paskutinis kėlinukas jau tebuvo tik formalumas. Tiek vienos tiek kitos komandos stovyklose, matėsi atsipalaidavimas. Kėlinukui praėjus gan ramiai, LSMU ‒ „Statybų Vizija“ iškojovo pergalę rezultatu (57 – 78).

Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 21 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Laurynas Burneika – 11 tšk., Andrius Bulotas – 10 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 32 tšk. (7 perimt. kam.), Dainius Bakanas – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Žvaliauskas – 10 tšk.

Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)Paskutinėse šių metų rungtynėse „Ryterna“ pranoko LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 gruodžio 23 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)Trisdešimties taškų persvarą išbarsčiusi „Legama“ vis dėl to triumfavo susitikime su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje (2016 kovo 15 d., antradienis, 03:43 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)