ASU & Co „AgroVIS“ vs Kautra & Mesoderma-DB (80:102)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė užtikrintą pergalę

2015 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 17:00 val., peržiūros: 1082

Lapkričio 7 deiną, 15:15 val., A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „Kautra & Mesoderma-DB“ (svečiai). Nors rungtynių pradžia tiesiog tragiškai susiklostė „Kautra & Mesoderma-DB“ krepšininkams, kurie vienu metu atsilikinėjo net 16:3, bet vėliau svečiai pradėjo vis geriau pataikyti, kol galiausiai jų puolimas tapo tiesiog nesulaikomas. Šeimininkai nesugebėjo sustabdyti puikiai pataikančių varžovų, o „Kautra & Mesoderma-DB“ nesunkiai išlaikė solidų pranašumą savo pusėje, bei laimėjo rungtynes rezultatu 80:102.

Rungtynių pradžioje aikštelėje dominavo šeimininkai, kurie patys atakavo užtikrinai, bet svarbiausia labai sėkmingai saugojo savo krepšį ir varžovai per 5 minutes sukrapštė vos 2 taškelius. Tiesa, nemažai metimų svečiai pramesdavo ir būdami laisvi, tad netrukus atėjo laikas pataikyti ir jiems. Vis tik pirmojo kėlinuko laimėtojais nesunkiai tapo ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjai, bet netrukus jų laukė pačios sunkiausios minutės. „Kautra & Mesoderma-DB“ žaidėjai labai greitai pamiršo netaiklius metimus ir antrojo kėlinuko metu tiesiog nubloškė varžovus taiklių metimų serijomis, o pelnyti net 37 taškai per ketvirtį leido jiems pirmauti 35:48.

Antroje rungtynių dalyje „Kautra & Mesoderma-DB“ dar kartą nutolo, o jų pranašumui pasiektus maždaug 15-20 taškų ribą žaidimas išsilygino. Abi komandos žaidė labai rezultatyviai, atakos trukdavo neilgai, o tritaškiai metimai buvo vienas mėgstamiausių atakų užbaigimo būdų. Įspūdingas rungtynes sužaidė „Kautra & Mesoderma-DB“ komandos lyderis A.Sakalauskas, kurio sąskaitoje buvo net 43 taškai. Šeimininkai neturėjo didelių vilčių perlaužti rungtynių eigą, tad likęs laikas greičiau tebuvo formalumas. „Kautra & Mesoderma-DB“ galingai finišavo, o rungtynes vainikavo galingas P. Grėbliūno dėjimas. „Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė puikią pergalę, rezultatu 80:102.

„Kautra & Mesoderma-DB“:

„gal šiek tiek nuvertinome varžovus ir sunkiai pradėjome rungtynes. Nors daug metimų metėme laisvi, bet nesisekė pataikyti, o vėliau pavyko apsiprasti aikštėje, pajutome savo žaidimą ir laimėjome“.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Vilius Valantinas – 18 tšk., Andrius Bagotyrius – 13 tšk.

Kautra & Mesoderma-DB: Arūnas Sakalauskas – 43 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Grėbliūnas – 19 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Mantas Karauskas – 12 tšk.

„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ patiesė „Hidraulines sistemas“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:43 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ įtemptoje kovoje palaužė „Acme“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 03:46 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Kautra & Mesoderma-DB nesulaukė rimto pasipriešinimo iš Kauno technologijų universiteto (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)