Lietuvos geležinkeliai vs Senukai (69:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pogrupio lyderių dvikovoje „Senukai“ palaužė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“

2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 00:05 val., peržiūros: 1032

Trečiadienį, vasario 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių, Mažosios taurės H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „Senukų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai, tačiau su M.Gudeliausku nesusitvarkę šeimininkai leido priešininkams kiek atitrūkti. Po ilgosios pertraukos susiėmę „Lietuvos geležinkeliai“ sugebėjo atsitiesti ir kiek sumažinti deficitą, tačiau užtikrintai žaidę „Senukai“ išlaikė pranašumą, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 69:82 (18:19, 15:23, 23:22, 13:18).

Susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau netrukus penkis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą. Ilgai netrukus, kelis epizodus sėkmingiau sužaidę „Senukai“ priešininkus pasivijo bei rezultatą išlygino. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą penkis taškus iš eilės surinko M.Viscokis, tačiau jo pasirodymas nublanko prie du iš eilės taiklius tolimus M.Gudeliausko metimus, po kurių iniciatyvą perėmė svečiai. 18:19.

Antrą kėlinuką kiek geriau pradėję „Lietuvos geležinkeliai“ susigrąžino pirmaujančiųjų rolę, tačiau jos ilgai neišlaikė, nes čia pat spurtavę „Senukai“ rezultatą ir vėl išlygino. Kiek vėliau abi ekipos dar apsikeitė greitais išpuoliais, po kurių minimalų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai, tačiau, nepaisant to, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios savo sugebėjimus pademonstravę svečių snaiperiai sugebėjo persverti rezultatą „Senukų“ naudai bei atitolti nuo varžovų devyniais taškais. 33:42.

Po ilgosios pertraukos komandos iškart apsikeitė atkarpomis, po kurių dar penkis taškus iš eilės pelnę svečių ekipos žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Nepaisant to, nusileisti nesiruošę „Lietuvos geležinkeliai“ surengė spurtą 10:0, kurio dėka braukė beveik visą priešininkų persvarą. Vis tik, nepėsti buvo ir „Senukai“, kurie atsakė aštuoniais taškais iš eilės, taip vėl įgydami dviženklį pranašumą. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos komandos žaidė panašiai, tačiau nežymiai geriau pasirodę šeimininkai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. 56:64.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje dar kelis taškus be varžovų atsako surinkę „Senukai“ susigrąžino dviženklį pranašumą. Vis tik, nusileisti dar nesiruošę „Lietuvos geležinkeliai“ dar bandė kibti priešininkams į atlapus, tačiau tvirtai laikęsi svečių ekipos krepšininkai neleido varžovams pernelyg įsisiautėti ir iki pat rungtynių pabaigos laikė juos nuo savęs saugiu atstumu, ko pasekoje ir pasiekė pergalę rezultatu 69:82.

Po pergalės Vilmantas Paltanavičius kalbėjo: „Pergalę pasiekti padėjo ilgas atsarginių žaidėjų suolelis. Susirinko visa komanda, buvo dvylika žaidėjų, tai ir keitėme rotaciją, turbūt todėl varžovai dar labiau pavargo, nusikamavo, būtent todėl ir pasisekė laimėti“.

„Lietuvos geležinkeliai“: Mindaugas Visockis – 26 tšk., Dalius Grušauskas – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 11 tšk.

„Senukai“: Mantas Gudeliauskas – 23 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 18 tšk., Karolis Zaveckas – 11 tšk.

„Senukai“ tik paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 00:44 val.)Sunkiai įsibėgėjusi „Legama“ susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Acme“ išplėšė pratęsimą, tačiau jame pergale džiaugėsi „Lietuvos geležinkeliai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:15 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Vilmista“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“, taip peržengdami aštunftfinalio barjerą (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:18 val.)