Kauno tiltai vs Chemcentras (82:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 00:26 val., peržiūros: 1253

Sausio 12 dieną, Jachtklubo sporto salėje vyko Įmonių lygos reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp vietos „Kauno tiltų“ ir svečių „Chemcentras“. Pirmame kėlinuke geriau atrodė svečiai, kurie po pirmų 10 minučių pirmavo 21:14. Antrame ketvirtyje „Chemcentras“ dar padidino savo pranašumą ir baigiantis pirmai rungtynių pusei pirmavo 39:28. Trečiame kėlinyje šeimininkai atsigavo ir pradėjo tirpdyti turimą deficitą, tačiau svečiai sugebėjo išsaugoti minimalią persvarą – 53:52. Paskutinį ketvirtį spurtavę šeimininkai susikrovė sau dviženklį pranašumą, kurio jau nepaleido iki pat rungtynių pabaigos. „Kauno Tiltai“ šventė pergalę rezultatu 82:75.

Geriau rungtynes pradėjo svečiai, kurie pirmavo 10:6, tačiau netrukus šeimininkai spurtavo 4:0 ir rezultatas tapo lygus (10:10). Toliau komandom apsikeitus keliomis rezultatyviomis atakomis atstumas tarp komandų buvo minimalus (15:14 pirmavo „Chemcentras“), tačiau kėlinuką užbaigusi sausai laimėta svečių atkarpa leido jiems po pirmojo kėlinuko pirmauti 21:14.

Antrąjį kėlinuką labai energingai pradėjusi „Chemcentro“ ekipa sukūrė spurtą 10:0 ir jau pirmavo gana saugia persvara (31:14). Likusią kėlinuko dalį, šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau jis vis dar buvo dviženklis. Po pirmosios rungtynių dalies 39:28 pirmavo „Chemcentras“

Trečiojo ketvirčio pradžią, priešingai nei antrojo, geriau pradėjo „Kauno Tiltai“, kurie laimėjo atkarpą 12:2 ir sumažino savo atsilikimą iki vieno taško (40:41). Pajutę varžovų alsavimą į nugarą svečiai sugebėjo atsitiesti ir įgauti žymesnį pranašumą (49:43), tačiau dar vieną puikią atkarpą sužaidę šeimininkai po trijų kėlinukų atsilikinėjo minimaliai – 52:53.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje svečiai dar sugebėjo išlaikyti šiokią tokią persvarą, tačiau tada, šeimininkai laimėjo atkarpą 17:2 ir išsiveržė į priekį, bei susikrovę nemažą pranašumą (71:59). Šio deficito svečiams panaikinti nepavyko ir „Kauno tiltai“ šventė pergalę rezultatu 82:75.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: „Po ilgosios pertraukos pradėjome sparčiau ir protingiau žaisti, geriau pataikėme bei gynėmės, tiesiog jau nebuvo kur trauktis. Gerai kad nebuvo per vėlu, susikaupėm ir laimėjome“

Kauno tiltai: Šarūnas Labenskas – 46 tšk. (9 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk., Tomas Kmitas – 10 tšk.

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 24 tšk. (9 išpr. praž.), Saulius Kepežinskas – 13 tšk., Lukas Šaulevičius – 13 tšk., Tomas Grigalevičius – 12 tšk.

„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Rapala“ sutriuškino „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)