Callcredit vs Kauno švara (44:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Kovingose rungtynėse „Kauno švara“ nugalėjo „Callcredit“ krepšininkus

2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 1037

Lapkričio 26 dieną, ketvirtadienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre, įvyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybių, pirmojo etapo rungtynės tarp B pogrupio viršutinėje lentelės dalyje esančių komandų: namuose žaidusios „Callcredit“ (4-2) ir svečių „Kauno švaros“ (5-1) krepšininkų.

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos žaidė kietai, didesnį dėmesį sutelkdamos į gynybą. Pirmasis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias, komandos pataikė vos po kelis metimus iš žaidimo ir pabaigė kėlinuką rezultatui esant 9:10 „Kauno švaros“ naudai.

Antrajame kėlinuke taip pat vyko atkakli kova ir likus žaisti iki kėlinuko pabaigos apie keturias minutes 17:18 pirmavo svečiai, kurie geriau sužaidę kėlinuko pabaigą ir laimėję atkarpą 1:6 po dviejų kėlinių turėjo įgiję šešių taškų persvarą 18:24.

Trečiojo kėlinuko pradžioje solo pasirodymą surengė „Kauno švaros“ žaidėjas A.Olberkis, pelnęs pirmus aštuonis komandos taškus ketvirtyje ir leidęs išlaikyti svečiams šešių taškų pranašumą 26:32. Tada svečiai surengė dar vieną gerą atkarpą, kurią laimėjo 0:10 ir susikrovė pakankamą pranašumą prieš ketvirtąjį kėlinuką. Ketvirtis pasibaigė taikliu šeimininkų žaidėjo V. Jurkevičiaus tolimu šūviu, sumažinusiu rezultatą iki 29:42.

Ketvirtajame kėlinuke „Callcredit“ po dviejų taiklių M. Lavrentjevo tolimų šūvių sumažino atsilikimą iki septynių taškų 37:44, tačiau kėlinuko pabaiga priklausė „Kauno švaros“ komandai, kuri padidino turimą persvarą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 44:56.

„Pralaimėjote „Kauno švarai“, kuri nuo jūsų jau atitrūko dvejomis pergalėmis. Kokie tikslai šioje grupėje?“ „Callcredit“ treneris T.Konovalovas: „tikslai visada yra laimėti sekančias varžybas, o čia palanki ganėtinai varžybų sistema, kad ta vieta grupėje nelabai ką lemia, mums reikia kuo daugiau pergalių iškovoti. Tiesiog stengiamės gerinti savo žaidimą, tik kolkas sunkiai sekasi“.

„Leidote priešininkams įmesti tik 44 taškus. Ar tai komandos geros gynybos nuopelnas?“ „Kauno švaros“ treneris K.Bytautas: „nemanau, paprasčiausiai buvo labai kietas, negražus žaidimas, ant pražangos ribos, pirmą kartą mes su tokia komanda susidūrėme. Bet antroje pusėje taip, zoninė gynyba davė savo vaisių, ko pasekoje jiems sunkoka buvo užpulti“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Callcredit: Vilius Šiupinys – 8 tšk., Kęstutis Česnulevičius – 8 tšk., Martynas Dabulis – 6 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Kauno švara: Andrius Olberkis – 16 tšk., Andrius Gasiūnas – 11 tšk., Šarūnas Kryžius – 9 tšk.

Galingas „Kauno Švaros“ puolimas nepaliko vilčių „Acme“ krepšininkams (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:11 val.)„Kauno švara“ sungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:45 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Acme“ nesugebėjo pasipriešinti „Callcredit“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)