Ryterna vs Kauno švara (76:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ įtikinamai atsirevanšavo „Kauno Švarai“

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 841

Vasario 10 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Kauno Švara“ (svečiai). Nors šios rungtynės nei vienai komandai ir neturėjo didelės reikšmės, tačiau „Ryternos“ ekipa buvo nusiteikusi atsirevanšuoti varžovams už pralaimėjimą pirmąjame susitikime. Šeimininkai praktiškai viso susitikimo metu išlaikė nedidelį pranašumą, o ketvirtojo kėlinuko metu jų persvara šoktelėjo net iki 19 taškų. Nors „Kauno Švara“ sugebėjo atsitiesti ir net bandė naudoti pražangų taktiką, bei taip sugražinti intrigą, tačiau „Ryterna“ sėkmingai atsilaikė ir pasiekė pergalę solidžiu rezultatu 76:64.

Rungtynių pradžioje abi komandos labiau koncentravosi į gynybą, taškus žaidėjai rinko labai sunkiai, o sužaidus pusę kėlinuko rezultatas vis dar buvo lygus (8:8). Vis tik tuomet „Ryternos“ ekipai pavyko surengti spurtą ir pabėgti net 12 taškų atstumu. „Kauno Švara“ suspėjo sustabdyti įsibėgėjusius priešininkus ir taiklių tritaškių dėka priartėjo, bet nuo šio momento „Ryternos“ komanda labai sėkmingai išlaikė nedidelį pranašumą savo pusėje. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai vis dar pirmavo 37:33.

Antroje rungtynių dalyje „Ryternos“ komandos puolimą puikiai valdė K.Dmitrijevas, po kurio perdavimų komandos draugai lengvai rinko taškus, nors kelis kartus žaidėjai nepasinaudojo idealiais perdavimais ir pramesdavo net laisvi iš po krepšio. Bet net ir to užteko skirtumą padidinti iki 10 taškų, o ketvirtojo kėlinuko metu šeimininkų pranašumas pasiekė ir rekordinę – 19 taškų ribą. Nuo to momento „Ryternos“ žaidimas sustojo, pasipylė klaidos, o „Kauno Švara“ spėjo ir priartėti. Negana to skirtumui pasiekus maždaug 10 taškų ribą svečiai nusprendė, kad dar niekas nėra prarasta ir pabandė panaudoti pražangų taktiką. Tai leido dar kurį laiką išlikti intrigai, bet galiausiai šeimininkai užtvirtino savo pranašumą ir laimėjo dvikovą rezultatu 76:64.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):

„varžybos tikrai nebuvo pačiaus geriausios tiek mums, tiek ir varžovams, bet šis susitikimas nieko nelėmė. Mes šiandien turėjome sportinio pykčio, nes norėjome varžovams atsirevanšuoti už pralaimėjimą 3 taškais ir tai padarėme užtikrintai. O priešininkams linkime sėkmės atkrintamosiose varžybose“.

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 23 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Gintaras Rinkevičius – 16 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Lekečinskas – 11 tšk.

Kauno švara: Leonardas Ivanovas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 14 tšk., Šarūnas Kryžius – 13 tšk., Vygantas Metelica – 12 tšk.

„Legamos“ puolimo mašina tiesiog nušlavė „Kauno švarą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:01 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Ryterna“ parklupdė negausiai susirinkusius „Celsio“ krepšininkus (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Ryterna“ net 66 taškų skirtumu sutriuškino „RVG Baldus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 21:24 val.)