Sanitex vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (87:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje

2016 kovo 15 d., Antradienis, 03:43 val., peržiūros: 1142

Sekmadienį, kovo 13 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių trečiosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko vietos Sanitex ir LSMU ‒ „Statybų vizija“ ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo LSMU ‒ „Statybų vizija“ įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo – 9:13. Tačiau pirmąjį kėlinuką laimėjo šeimininkai – 22:20. Antrame kėlinyje svečiams nepavyko atsitiesti ir turėjo šešių taškų deficitą – 46:40. Trečiajame kėlinuke svečiams taip pat nepavyko persverti rezultato – 67:59. Paskutiniajame ketvirtyje jokiu permainų neįvyko ir Sanitex šventė pergalę rezultatu – 87:76.

Rungtynes pradėjo G. Davidavičiaus taiklus metimas iš vidutinio nuotolio. Į tai atsakė E.Kulboka ir išlygino rezultatą. Sužaidus dar porą minučių bei įpusėjus kėlinukui LSMU ‒ „Statybų vizija“ buvo priekyje 9:13. Sužaidus dar porą minučių skirtumas išaugo iki rekordinio aštuonių taškų deficito – 11:18 Po minutės pertraukėlės grįžę šeimininkai atlaikė šaltą dušą ir po pirmų dešimties minučių pirmavo – 22:20.

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo Sanitex, kuri sužaidus keturias kėlinio minutes išsiveržė į priekį rezultatu – 32:23. Skirtumas nesiskyrė panašiai visą kėlinuką, iki kol likus dviem minutėms LSMU – „Statybų vizija“ pradėjo mažinti atsilikimą. Po D. Bakano taiklių baudos metimų ir T. Žvaliausko dvitaškio, baigiantis antrajam kėlinukui komandas beskyrė tik šeši taškai – 46:40.

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė taip pat Sanitex krepšininkams, kurie iššovė ir spurtavo – 8:0. Tada ir vėl klostėsi antrojo kėlinuko scenarijus, bei skirtumas daugmaž nesiskyrė. Iš dviženklės persvaros likus trims minutėms iki penkių taškų sumažinti atsilikimą pavyko svečiams. Tačiau šiek tiek geriau kėlinuko pabaigą sužaidę Sanitex krepšininkai po trijų kėlinukų turėjo aštuonių taškų pranašumą – 67:59.

Ketvirtajame kėlinuke LSMU ‒ „Statybų vizija“ didelės intrigos sukurti nepavyko. Šeimininkai užtikrintai pirmavo visą ketvirtojo kėlinuko laiką, taip pat LSMU ‒ „Statybų vizija“ ekipai koją pakišo ir techninės pražangos. Sanitex žengė į ketvirtfinalį nugalėdama savo varžovus rezultatu – 87:76.

V. Brazauskas („Sanitex“):

„nervingos rungtynės, abi komandos norėjo laimėti ir rodė norą aikštelėje, gan daug techninių pražangų, tačiau manau teisėjai susitvarkė su rungtynėmis ir jas kontroliavo, dabar laukiam ateinančio ketvirtfinalio“

Naudingiausi žaidėjai:

Sanitex: Evaldas Kulboka – 25 tšk., Aidas Makūnas – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Paulius Vaškevičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Emilis Strumyla – 12 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Gražvydas Davidavičius – 18 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Žvaliauskas – 17 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 13 tšk., Tautvydas Švedas – 12 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Marius Petrauskas – 12 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse palaužė „Sanitex“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:50 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)„LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:32 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)