DNC Eoltas & ISL Santermita vs Dentist Team (93:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 23:32 val., peržiūros: 906

Sekmadienio vakarą J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos dar vienerios Kauno krepšinio įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose sustiko šeimininkų teisėmis žaidę „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ir svečiai „Dentist Team“. Tritaškių ir gražaus krepšinio nestokojusiose rungtynėse šeimininkai šventė pergalę rezultatu 93:78. Į rungtynes svečiai susirinko tik penkiese, bet nuo pat pradžios jie stengėsi diktuoti tempą savo varžovams. Po dviejų iš eilės I. Aksomaičio tolimų metimų jo komanda pirmą kartą įgijo apčiuopiamą persvarą – 8:14. „DNC Eoltas & ISL Santermita“ krepšininkai vedami J. Demeniaus neleido varžovams nutolti jau pačioje rungtynių pradžioje ir po dar kelių kelių taiklių tolimų metimų šeimininkai jau buvo priekyje 23:20.

Antrąjame ketvirtyje komandų žaidimas išsilygino. Šeimininkai pabandė padidinti žaidimo tempą tikėdamiesi, kad penkiese susirinkę varžovai jo neatlaikys ir ketvirčio pabaigoje palūš. Tačiau svečiai neleido nutolti savo oponentams. Kol šeimininkai ko ne kiekvieną ataką užbaigdavo taikliu tritaškiu, „Dentist Team“ nepanikavo ir taškus rinko iš po krepšio. „DNC Eoltas & ISL Santermita“ žaidėjai išlaikė trapią 3-6 taškų persvarą visą kėlinuką – 48:45.

Po didžiosios pertraukos svečiai agresyviai pradėję ketvirtį netrukus išlygino rezultatą, bet vėl Julius Demenius paskui save tempė komandą ir po Ž. Kaminsko dvitaškio komandas skyrė jau 10 taškų – 58:48. Svečiai parodė, kad dar turi parako ir po „sausai“ laimėtos atkarpos 0:7 vėl sugrįžo į rungtynes. J. Demeniaus ir A. Tkačiovo pastangomis , kurie per paskutines minutes pelnė atitinkamai 7 ir 5 taškus „DNC Eoltas & ISL Santermita“ prieš lemiamą kėlinį turėjo dviženklį pranašumą – 71:69.

Ketvirtąjame ketvirtyje atrodo, kad visgi svečiams nebeužteko jėgų palaikyti varžovų tempo ir atkurti intrigos šios dienos rungtynėse. Abi komandos tiesiog mėgavosi žaidimu likusį rungtynių laiką, nes nugalėtojas jau buvo aiškus. Rungtynes rezultatu 93:78 laimėjo „DNC Eoltas & ISL Santermita“

Po rungtynių pakalbintas vienas iš pastebimiausių žaidėjų „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandoje šiandien Julius Demenius pakomentavo kas jo manymu lėmė pergalę šios dienos rungtynėse: „Pradžioje atrodė, kad bus sunkios rungtynės, varžovai gerai pataikė. Po to pradėjome geriau gintis, tai ir lėmė, kad pavyko atitrūkti. Pradėjom pataikyti, pradėjome gintis, o kai gerai giniesi, tada ir puolime geriau sekasi. Mūsų komanda yra metikų ir manau šiandien tai puikiai pasitvirtino. Įmetėme 15 tritaškių.“

DNC Eoltas & ISL Santermita: Tomas Každailis – 28 tšk. (11 atk. kam.), Julius Demenius – 27 tšk. (6 rezult. perd.), Airidas Tkačiovas – 14 tšk. (6 rezult. perd.)

Dentist Team: Ignas Aksomaitis – 27 tšk., Karolis Matukaitis – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Arvydas Kuncius – 14 tšk. (14 atk. kam.), Donatas Stasaitis – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.)

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:05 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pamatus pergalei paklojo per pirmąjį kėlinį (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 00:41 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)