Karo medicinos tarnyba vs DNC Eoltas & ISL Santermita (52:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę

2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 22:05 val., peržiūros: 1057

Trečiadienį, lapkričio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Karo medicinos tarnybos“ (3/3) ir svečių „DNC Eolto & ISL Santermitos“ (2/3) ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau greitesnį žaidimą demonstravę svečių ekipos krepšininkai ėmė tolti, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė aštuoni taškai. Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau atrodę „DNC Eolto & ISL Santermitos“ žaidėjai vis didino atotrūkį, ko pasekoje rungtynių pabaigoje jau buvo susikrovę aštuoniolikos taškų persvarą, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 52:70 (14:13, 10:19, 14:22, 14:16).

Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po taiklių M. Zdanausko ir R. Savulio tolimų metimų įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau, du iš eilės rezultatyviai pasibaigusius reidus surengę svečių ekipos krepšininkai sumažino deficitą iki minimumo, po taiklaus A. Girskio tolimo šūvio ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, pačioje pirmojo ketvirčio pabaigoje kelis baudų metimus realizavęs M. Zdanauskas ir vėl išvedė „Karo medicinos tarnybos“ komandą į priekį. 14:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė taškais, po kurių sekė keli iš eilės D. Šikšnio rezultatyvūs išpuoliais, kurių dėka „DNC Eoltas & ISL Santermita“ perėmė iniciatyvą ir įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau M. Zdanauskas smeigė dar vieną tritaškį metimą, taip sušvelnindamas savo ekipos atsilikimą, tačiau likus žaisti maždaug minutei iki ilgosios pertraukos pradžios, spurtą surengę svečiai sugebėjo pelnyti septynis taškus be varžovų atsako ir atitolti aštuoniais taškais. 24:32.

Po ilgosios pertraukos dar vieną tolimą metimą smeigęs M. Zdanauskas ir vėl kiek priartino šeimininkus prie varžovų, tačiau pastarieji nesnaudė ir čia pat atsakė trumpa, tačiau rezultatyvia atkarpa. Rankų taip lengvai nuleisti neketinę „Karo medicinos tarnybos“ krepšininkai dar kartą kibo priešininkams į atlapus ir sumažino deficitą iki penkių taškų, tačiau čia pat sekė „DNC Eolto & ISL Santermitos“ spurtas 2:13, kuris truko iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos ir kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki šešiolikos taškų. 38:54.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje iš toli pataikęs D. Puskunigis kiek sušvelnino aikštės šeimininkų atsilikimą, tačiau ir toliau žymiai greitesnį krepšinį demonstravę svečiai surengė dar vieną spurta, kurio metu surinko septynis taškus iš eilės ir taip įgijo jau dvidešimties taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės „Karo medicinos tarnybą“ į priekį truktelėjo M. Juščius, tačiau ir toliau bėgę „DNC Eolto & ISL Santermitos“ žaidėjai susikrovė 22-iejų taškų pranašumą. Vis tik, likusį laiką iki rungtynių pabaigos kiek geriau sužaidę šeimininkai sugebėjo nežymiai sušvelninti atsilikimą, tačiau vistiek turėjo pripažinti nesėkmę. 52:70.

Po pergalės nugalėtojų ekipos atstovas Esmiraldas Sliežauskas kalbėjo: „Pergalę lėmė tai, jog mes buvome šiek tiek greitesni ir varžovai vakar žaidė sunkias rungtynes, kuriose pasiekė pergalę tik po pratęsimo, todėl, galbūt, buvo labiau pavargę. Šiaip buvo labai sunki viso sezono pradžia, žaidėjai nelabai rinkosi į rungtynes, na, o dabar po truputį įsibėgėjame ir žiūrėsime, gal pavyks ir į didžiąją taurę patekti. Iki šių rungtynių buvome paskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje, stengsimės gerinti žaidimą“.

„Karo medicinos tarnyba“: Marius Zdanauskas – 17 tšk., Raimondas Savulis – 11 tšk., Mantas Juščius – 10 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„DNC Eoltas & ISL Santermita“: Deivydas Šikšnys – 17 tšk., Aurimas Girskis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Ignas Vanagas – 10 tšk.

„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pamatus pergalei paklojo per pirmąjį kėlinį (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 00:41 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)Ryterna įveikė DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:41 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)