Enerstena vs Elmova (74:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Enerstena“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikusi „Elmovos“ krepšininkus

2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 21:55 val., peržiūros: 1031

Gruodžio 15 dieną, antradienį, įvyko „Rind“ Įmonių lygos, antrojo etapo, Mažosios taurės, I grupės rungtynės tarp apatinėje lentelės dalyje esančių komandų – namuose žaidusių „Enerstenos“ krepšininkų bei „Elmova“ ekipos. Iki šio susitikimo „Enerstenos“ krepšininkai buvo pralaimėję visas žaistas devynerias rungtynes (0-9), tuo tarpu svečiai patyrę pergalės džiaugsmą buvo vienintelį kartą (1-7).

Pirmojo kėlinuko pradžioje abi komandos surengė tritaškių fiestą. Šeimininkai įmetė du, o svečių komandos žaidėjas A.Vaivada tris tritaškius iš eilės ir sužaidus kelias minutes svečiai pirmavo 6:9. Ketvirtis vyko labai rezultatyviai, abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, tačiau „Elmovos“ krepšininkams pavyko įmesti daugiau taškų ir po pirmo kėlinuko pirmauti 21:28.

Antrajame kėlinuke „Enerstena“ spurtavo ir po N. Aleknavičiaus tolimo šūvio išlygino rezultatą 28:28. Tačiau tuo pačiu atsakė ir „Elmova“ – laimėta atkarpa 0:8 leido pirmauti 28:36. Visgi kėlinuko pabaigoje šeimininkai prisivijo varžovus ir pasibaigus ketvirčiui turėjo vos dviejų taškų deficitą 35:37.

Trečiajame ketvirtyje, vedini savo lyderio N. Aleknavičiaus „Enerstenos“ krepšininkai spurtavo ir įpusėjus kėlinukui jau pirmavo 44:39, tačiau per likusį laiką sugebėjo sukrapštyti vos penkis taškus ir po trečiojo ketvirčio pralaiminėjo minimalia persvara 49:50.

Visgi, taiklūs tolimi metimai ir puiki ketvirto kėlinuko pradžia šeimininkams leido perimti iniciatyvą į savo rankas ir likus žaisti keturias minutes pirmauti 63:55. Tačiau „Elmovos“ krepšininkai nežadėjo pasiduoti ir sušvelnino rezultatą iki 66:62. Tačiau rungtynių pabaigoje šaltakraujiškai sumesti baudų metimai leido „Enerstenai“ iškovoti pirmąją pergalę šį sezoną, nugalint „Elmovos“ krepšininkus rezultatu 74:66.

„Šiandien rungtynėse pataikėte net 10 tolimų metimų. Ar tai buvo pagrindinė pergalės priežastis“, – buvo paklaustas „Enerstenos“ komandos treneris K. Gudeliauskas: „gal ne pagrindinė priežastis, tačiau noras tikrai buvo šitą pergalę turėti po šitiek pralaimėjimų, tai čia didžiausias buvo momentas. Aišku, gynyba truputį šlubavo mūsų, bet viską įvertinus, neblogai“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 31 tšk. (9 išpr. praž.), Justinas Mašeckis – 12 tšk., Marius Lukoševičius – 12 tšk.

Elmova: Paulius Juchnevičius – 23 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Audrius Vaivada – 11 tšk., Kęstutis Petkevičius – 11 tšk.

„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė penkiese susirinkusius „Elmova“ krepšininkus (2016 vasario 05 d., penktadienis, 23:08 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Vilmista“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Elmova“ penketuką. (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Elmova“ įveikusi „Coca Cola“ iškovojo pirmą pergalę (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Enerstena“ nepasipriešino „Omegai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 20:49 val.)Atkakliame mūšyje negausiomis pajėgomis pirmąją pergalę antrajame etape pasiekė „Elmova“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Enerstena“ nesugebėjo mesti iššūkio „Omegai“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 19:03 val.)