Ryterna vs KMT (89:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais

2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 20:58 val., peržiūros: 1144

Spalio 22 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Ryterna" (šeimininkai) ir "KMT" (svečiai). "Ryterna" labai lengvai įrodė, jog yra gerokai aukštesnio meistriškumo komandai nei varžovai, bei vien per pirmąjį kėlinuką pasiekė 20 taškų pranašumą. Vėliau, aišku, atėjo metas atsipalaidavimui, daug laiko gavo ir komandos atsarginiai žaidėjai, o "KMT" komanda neturėdama ko prarasti pagaliau išjudino savo žaidimą bei likusį laiką garbingai priešinosi savo varžovams. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:62.

Rungtynes labai prastai pradėjo svečiai, kurie ilgą laiką net nesugebėjo atlikti metimo ir tik rinko vieną klaidą po kitos. Vistik "Ryterna" atrodė kiek apsimiegojusi ir varžovų dovanėles ne visuomet paversdavo taškais. Tačiau skirtumas augo ir augo išties sparčiai. Vos per keletą minučių komandas skyrė jau ir dviženklis taškų skaičius. Svečiams vėliau pavyko išjudinti savo puolimą, bet greitai tolstančių varžovų sustabdyti niekaip nesisekė. Jau pirmojo kėlinuko metu komandas skyrė 20 taškų riba. Vėliau "Ryternos" žaidimas sulėtėjo, aištelėje pasirodę atsarginiai žaidėjai ne visuomet priimdavo teisingus sprendimus, bet turimo solidaus pranašumo užteko, kad komanda galėtų jaustis visiškai saugi. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 51:28.

Antroje rungtynių dalyje "KMT" ekipai buvo daugiau progų atakuoti, šeimininkai atsipalaidavo gindamiesi, o žaidimas dažnai vykdavo taškas į tašką. "Ryterna" tikrai nepersistengė ir žinant jų pajėgumą iš praėjusio sezono, galima būtų sakyti, jog šiandien jie žaidė tik viena koja. Rungtynių baigtis nekėlė abejonių, bet komandos nusprendė, kad reikia kautis iki galo. Pasipylė pražangos, buvo metama nemažai baudos metimų. Vistik tai didelės įtakos rungtynių baigčiai neturėjo ir šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 89:62.

Ryterna: Aurimas Milūnas – 14 tšk., Gintaras Rinkevičius – 13 tšk. (11 atk. kam.), Vilius Marcinkevičius – 11 tšk., Antanas Silvestravičius – 10 tšk. (14 atk. kam.)

KMT: Raimondas Savulis – 13 tšk., Andrius Kvedaravičius – 9 tšk., Marius Zapalis – 9 tšk.

„Ryterna“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Kauno Tiltų“ krepšininkus (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„LESTO“ nusileido „KMT“ ekipai (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 01:18 val.)„Ryterna“ išvargo pergalę prieš negausiai susirinkusius „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkus (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„Ryterna“ pratęsė pergalių seriją (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)