Kauno grūdai vs DNC Eoltas & ISL Santermita (71:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“

2015 sausio 06 d., Antradienis, 00:10 val., peržiūros: 964

Sausio 5 dieną, J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Kauno grūdai" ir svečių "DNC Eoltas & ISL Santermita". Prieš šias rungtynes šeimininkai turėjo 6 pergales ir 2 pralaimėjimus, o svečiai 5 pergales ir tiek pat pralaimėjimų.

Svečiai nieko nelaukę nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį. Sužaidus dar tik pusę kėlinio, solidžią persvarą susikrovė svečiai 15:4. Pastarieji net negalvojo mažinti apsukų ir per pirmąjį ketvirtį sugebėjo įridenti 27 taškus, bei jį laimėti 27:14. Verta paminėti, kad per šį ketvirtį Aurimas Girskis sugebėjo pelnyti 15 taškų.

Tačiau antrajame ketvirtyje komandos apsikeitė vaidmenimis. Pirmoje šio kėlinio dalyje žaidimas vyko atkakliai, taškas į tašką, bet antroje jo dalyje, iniciatyvos ėmėsi Domantas Sprindys ir įžiebė savo komandos spurtą 8:0, taip užbaigdamas antrąjį kėlinį. Prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo 6 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje "Kauno grūdai" pratęsė savo sausą atkarpą ir po dviejų iš eilės Aido Makūno tritaškių rezultatas tapo lygus – 44:44. Vis dėlto svečiai staigiai atsigavo po nesėkmingos atkarpos ir patys surengė sausą atkarpą 13:0, po kurios rezultatas tapo 57:44. Ketvirčio pabaigoje komandos dar apsikeitė keliomis taikliai pasibaigusiomis atakomis, o po jų rezultatas bylojo, jog svečiai laimi dešimties taškų skirtumu – 61:51.

Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai dar bandė kapstytis, bet visos pastangos nepasiteisino. Kelis kartus "Kauno grūdai" buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų, bet tai buvo arčiausiai, kiek prie savęs prisileido "DNC Eoltas & ISL Santermita". Pastarieji išsaugojo turėtą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 82:71.

Po rungtynių "DNC Eoltas & ISL Santermita" komandos vadovas Esmiraldas Sliežauskas kalbėjo: "Pas varžovus ir pas mus panašios jėgos buvo, bet gal pas mus po krepšiais, buvo šiek tiek geresni žaidėjai, ir šiaip geriau sekėsi, geriau pataikėm. Nors ir varžovai buvo pasiviję, bet susiėmėm ir iškovojom svarbią pergalę. Manau, jog kitam rate bus sudėtingiau, nes pas juos nebuvo lyderio Tautvydo Barščio, tad pakovosim dar antram rate su jais".

Kauno grūdai: Domantas Sprindys – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Vaidotas Stankevičius – 18 tšk., Aidas Makūnas – 16 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Andrius Praninskas – 14 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Aurimas Girskis – 31 tšk., Edgaras Zaidelis – 15 tšk. (14 atk. kam., 9 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Tomas Každailis – 12 tšk. (13 atk. kam.), Arūnas Kalnutis – 12 tšk. (13 atk. kam.)

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Baubilas“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir palaužė „Kauno Grūdus“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)