Sporto asociacija „Persvara“ vs Lietuvos dujos (91:98)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 18 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“

2014 gruodžio 19 d., Penktadienis, 01:12 val., peržiūros: 877

Gruodžio 18 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių 2 etapo rungtynės tarp šeimininkų Sporto asociacija „Persvara“ ir svečių "Lietuvos dujos". Prieš šias rungtynes, šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 4 pergales ir 2 pralaimėjimus, o svečiai 5 pergales bei 2 pralaimėjimus.

Pirmajame ketvirtyje nieko nelaukę svečiai šovė į priekį 9:2. Šeimininkai stengėsi tirpdyti deficitą, bet nelogiškos pražangos ir trumpas atsarginių žaidėjų suolelis neleido jiems to daryti, o "Lietuvos dujos" po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą, 22:14.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo Sporto asociacija „Persvara“ ir pelnę 4 taškus be atsako sumažino varžovų pranašumą iki 4 taškų. Vis dėlto svečiai atsakė tritaškiu metimu ir skirtumas šoktelėjo iki 7 taškų, bet tada prabilo šeimininkų snaiperiai. Tolimais metimais užmėtę varžovus, Sporto asociacija „Persvara“ ne tik prisivijo savo priešininkus, bet juos ir aplenkė. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 38:37.

Trečiajame kėlinyje rungtynių tendencija išliko ta pati: komandos ir vėl apsikeitė scenarijais. Šiame ketvirtyje svečius į priekį vedė Mantvydas Gečionis, kuris iš komandos pelnytų 28 taškų, sumetė 17, o vienoje atkarpoje pataikė 5 tritaškius iš eilės. Jau atrodė, jog šeimininkai palūžo ir nustos kovot, bet po minutės pertraukėlės pamažu tirpdė deficitą ir iš "Lietuvos dujos" 15 taškų pranašumo, prieš ketvirtąjį kėlinį liko tik 9 (56:65).

Ketvirtajame ketvirtyje komandos ir vėl apsikeitė vaidmenimis, tik šį kartą iniciatyvos ėmėsi šeimininkai. Kaip ir antrajame kėlinyje, Sporto asociacija „Persvara" mažino pranašumą taikliais tritaškiais metimais, kurių kėlinyje jie pataikė net 6. Rezultatui tapus 86:78, šeimininkų naudai, ir likus vienai minutei jau atrodė, kad rungtynes laimės pastarieji, bet "Lietuvos dujos" parodė charakterį ir per labai trumpą laiką sugebėjo išlyginti rezultatą. Paskutinis šeimininkų metimas skriejo pro šalį ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Paskutiniajame ketvirtyje suveikė ilgas svečių atsarginių žaidėjų suolelis, o šeiminikams tiesiog pritrūko parako, visi jų 8 mesti metimai iš žaidimo skriejo pro šalį. "Lietuvos dujos" šventė pergalę rezultatu 98:91.

Po rungtynių "Lietuvos dujos" treneris kalbėjo: "Pratęsime galbūt protingiau mes sužaidėm, aišku trečiajame ir ketvirtajame kėlinukuose mes neapsigynėme visai, kiek buvo jų metimų tiek pataikė, užtat iš mūsų +15 pasidarė lygu, o gale nežinau, gal jiems pradėjo biški rankos drebėt, nes paskutiniomis atakomis jie nieko nepataikė. Gynyboje stengėmės, bet kartais nesigaudavo apsiginti taip kaip mes norėdavom. Aišku rungtynės buvo įdomios, bet tikėjomės lengvesnės pergalės" .

Sporto asociacija „Persvara“: Grant Aleksa – 17 tšk. (10 rezult. perd.), Vilius Černiauskas – 17 tšk., Mantas Stankevičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Vosylius – 13 tšk. (11 atk. kam.), Saulius Pakalniškis – 12 tšk.

Lietuvos dujos: Mantvydas Gečionis – 43 tšk. (5 rezult. perd.), Nerijus Urbanavičius – 25 tšk. (8 rezult. perd.), Rokas Marcinkevičius – 13 tšk. (12 atk. kam.)

„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““ (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)