Chemcentras vs Lietuvos geležinkeliai (47:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 22:02 val., peržiūros: 1009

Penktadienio vakarą Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Chemcentras" (šeimininkai) ir "Lietuvos geležinkeliai" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau antroje rungtynių pusėje "Lietuvos geležinkeliai" ekipa perėmė iniciatyvą į savas rankas ir iškovojo pergalę, rezultatu – 47:55.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau jau po keletos minučių svečiai įgijo dviejų taškų pranašumą ( 6:8). "Chemcentras" ekipa pademonstravo puikią gynybą, kur leido išlyginti rezultatą (12:12). Paskutinę ataką užtikrintai pabaigė "Lietuvos geležinkeliai" komanda ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Rezultatas – 12:14.

Antram ketvirčiui prasidėjus "Chemcentras" sumažino skirtumą iki minimalaus ( 19:20). "Lietuvos geležinkeliai" pataikė du tolimus tritaškius metimus ir komandas skyrė jau 7 taškai. Po minutės pertraukėlės šeimininkų puolimas atsigavo ir prieš ilgąją pertrauką sugebėjo sumažinti skirtumą iki trijų. Rezultatas po dviejų kėlinių - 25:28.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. "Chemcentras" ekipa taškus rinko tik nuo baudos metimų linijos, o likus žaisti apie trisdešimt sekundžių R.Štreimikis pelnė pirmąjį dvitaškį. Per visą kėlinuką "Lietuvos geležinkeliai" sugebėjo tik keturiais taškais padidinti savo pranašumą. Rezultatas – 33:40.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo "Lietuvos geležinkeliai" trimis tritaškiais metimais ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 37:51). Šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sumažinto skirtumą iki keturių taškų. Vis dėlto, "Lietuvos geležinkeliai" užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir išsaugojo savo pranašumą bei iškovojo pergalę, rezultatu – 47:55.

Po laimėtų rungtynių "Lietuvos geležinkeliai" ekipos treneris, A.Grabauskas, kalbėjo:" Šiandien labai daug tritaškių metimų metėme. Pirmoje pusėje pakrito, o antroje ,deja, ne. Susirinkome beveik visa komanda. Turėjome aukštų žaidėjų, tačiau jų neišnaudojome. Iškovojome svarbią pergalę ir tikimės laimėti sekmadienį."

Chemcentras: Rytis Štreimikis – 14 tšk. (17 atk. kam.), Saulius Kepežinskas – 13 tšk. (9 išpr. praž.), Justas Eitmanavičius – 11 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Andrius Grabauskas – 16 tšk., Mindaugas Visockis – 15 tšk., Adewole Waheed Lawal – 7 tšk.

„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:36 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ paskutiniajame ketvirtyje įveikė „Celsį“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:23 val.)Tragiškai paskutinį kėlinį sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ suklupo pireš „KTU“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)Tris kėlinius pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ ketvirtame turėjo pripažinti „ACME“ pranašumą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:26 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų. (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:55 val.)