Kauno tiltai vs Fima & Elmova (102:38)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 21 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos.

2014 spalio 21 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 1516

Spalio 21 dieną, Jachtklubo sporto salėje, įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno tiltų" ir lygos debiutantų "Fima & Elmova" ekipų. Rungtynes užtikrintai pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (27:6). Antrame kėlinyje "Kauno tiltai" toliau tolo nuo savo varžovų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 36 taškai – (50:14). Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir "Kauno tiltai" sezoną pradėjo lengva pergale rezultatu – (102:38).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Fima & Elmova" komandos dviem pelnytais taškais, netrukus "Kauno tiltai" atsakė dvitaškiu metimu ir rezultatas sužaidus vieną minutę buvo – (2:2). Vėliau ėmė ryškėti šeimininkų komandos pranašumas, "Kauno tiltai" surengė spurtą (15:0) ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau dviženklis pranašumas – (17:2). Antroje kėlinio dalyje vaizdas nesikeitė, šeimininkai toliau lengvai rinko taškus ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (27:6).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Fima & Elmova" taikliu tolimu metimu. "Kauno tiltai" atsakė spurtu (16:2) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 30 taškų – (41:11). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai šiek tiek aprimo įmetė tik 9 taškus, o varžovams leido įmesti 5 ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 36 taškai – (50:14).

Trečiame kėlinyje "Kauno tiltai" nenustojo didinti rezultato, varžovams leido įmesti viso labo tik 7 taškus, o patys sužaidė rezultatyviausią kėlinį rungtynėse ir įmetė net 31 tašką. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 60 taškų – (81:21).

Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau pradėjo "Fima & Elmova" surengdama spurtą (0:9), kuris leido sumažinti skirtumą iki 51 taško – (81:30). "Kauno tiltai" neatsipalaidavo, nebeleido daugiau svečiams mažinti skirtumo, surengė paskutinį spurtą – (21:8) ir laimėjo rungtynes rezultatu – (102:38).

Po laimėtų rungtynių "Kauno tiltų" komandos treneris kalbėjo:" Buvo nežinoma komanda, nežinojome ko tikėtis. Galvojome, kad bus sunkesnės varžybos, bet gal ir gerai sezoną pradėti tokia pergale, kol dar patys neturime geros formos. Varžovams palinkėčiau susižaidimo, kad ateitį galėtu mesti didesnį iššūkį aikštelėje."

Po pralaimėtų rungtynių "Fima & Elmova" komandos treneris kalb4jo: "Pirmas blynas prisvilęs, kaip ir priklauso."

Kauno tiltai: Danielius Pranskevičius – 21 tšk., Šarūnas Labenskas – 18 tšk. (11 atk. kam., 11 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Marius Kirgetovas – 16 tšk., Artūras Kaminskas – 15 tšk., Mindaugas Mažeika – 12 tšk. (11 atk. kam.)

Fima & Elmova: Julius Lauraitis – 10 tšk., Rimantas Žilinskis – 9 tšk., Andrius Lingė – 8 tšk.

Geležinė „Chemcentro“ gynyba nepaliko vilčių „Fima & Elmova“ krepšininkams (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:52 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno tiltai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:27 val.)„Kauno Tiltai“ kiek netikėtai iškovojo lengvą pergalę. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:17 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)Užtikrintai žaidę „Kauno Tiltai“ įveikė „Sanitex“ komandą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:15 val.)