Celsis vs Lietuvos geležinkeliai (56:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Lietuvos geležinkeliai“ paskutiniajame ketvirtyje įveikė „Celsį“

2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 23:23 val., peržiūros: 907

Gruodžio 9-osios vakarą Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto arenoje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių Mažosios taurės L pogrupio varžybos, kuriose susigrūmė iki tol po tris pergales ir keturis pralaimėjimus turinčios "Celsio" ir "Lietuvos geležinkelių" komandos. Šeimininkų komanda, nors ir pirmavusi didesniąją rungtynių dalį, visgi turėjo pripažinti Lietuvos geležinkelių pranašumą rezultatu 56:58 (11:12, 19:17, 19:17, 7:12).

Pirmajame kėlinyje ekipos varžėsi apylygiai ir rezultatas dažnokai buvo lygus, tačiau "Celsio" komanda nuolatos buvo per vieną metimą priekyje. Visgi, geležinkeliečiai susiėmę, sugebėjo po pirmojo ketvirčio turėti minimalų pranašumą – 11:12.

Antrojo kėlinio pradžioje "Celsis" surengė spurtą, po kurio be atsako įgijo 5 taškų pranašumą. Likusi kėlinio dalis klostėsi apylygiai, tačiau ketvirčio gale vėl "driokstelėjo" "Lietuvos geležinkelių" komanda, ne tik apsigynusi savo aikštelės pusėje, tačiau ir Adewole Waheed Lawal pataikant tritaškį paskutinėmis kėlinio sekundėmis ir paliekant šeiminkams tik minimalią persvarą – 30:29.

Trečiajame ketvirtyje komandų žaidimas skyrėsi bene labiausiai. "Lietuvos geležinkeliai" laimės ieškojo baudos aikštelėje ir jos priegose, tuo tarpu "Celsio" komanda bandė krepšį atakuoti iš tolimesnių distancijų. Nors per kėlinį pataikė 5 tritaškius metimus, tačiau ir metė jų nemažai – 12, kai per visą kelinį iš arčiau bandė atakuoti vos 5 kartus. Visgi "Celsio" ekipai pavyko per kėlinį įgauti šike tiek apčiuopiamesnę persvarą ir varžovus lenkti jau 3 taškais – 49:46.

Lemiamo kėlinio pradžioje "sausą" atkarpą 9:0 laimėjo "Lietuvos geležinkelių" ekipa ir netruko išsiveržti į priekį net 6 taškų skirtumu, o likusi ketvirčio dalis praėjo abiems komandoms dažnai netaikliai mėtant iš įvairių pozicijų. Taip netruko priartėti ir lemiamos minutės, "Celsiui" turint 2 taškų deficitą, todėl teko imtis ir pražangų taktikos. Ir, nors "Lietuvos geležinkelių" komandai ne itin sekėsi realizuoti baudos metimus, visgi bevaisiai buvo ir bandymai patiems atakuoti krepšį, o svečiai, likus 7 sekundėms iki kėlinio pabaigos, turėjo 2 taškų persvarą. Paskutinė "Celsio" komandos ataka buvo suregzta pakankamai gerai, tačiau pritrūko fortūnos įsikišimo ir metimas iš po krepšio buvo nesėkmingas, todėl paskutinių sekundžių trileryje teko pripažinti geležinkeliečių pergalę.

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 16 tšk., Julius Svirka – 15 tšk. (17 atk. kam.), Juozas Sindaras – 11 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Dalius Grušauskas – 26 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 10 tšk., Adewole Waheed Lawal – 7 tšk. (15 atk. kam.)

„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:02 val.)Tris kėlinius pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ ketvirtame turėjo pripažinti „ACME“ pranašumą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:26 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ sezoną pradėjo įtikinama pergale prieš lygos debiutantus (2014 spalio 28 d., antradienis, 01:08 val.)Tragiškai paskutinį kėlinį sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ suklupo pireš „KTU“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)