Vėjų linija & Garliavos duona vs Omega (60:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Omega“ sunkia pergale pradėjo aštunfinalį

2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 21:14 val., peržiūros: 1005

Kovo 16 dieną įvyko Įmonių lygos aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir „Omega“. Surengę sėkmingesnę atkarpą, svečiai po pirmojo kėlinio turėjo solidų pranašumą (15:23). Antrajame kėlinyje skirtumas greitai ištirpo, bet „Omega“ sugebėjo susigrąžinti turėtą skirtumą. (31:39) Trečiajame kėlinyje skirtumas buvo pasiekęs 17 taškų, tačiau keletas taiklių šeimininkų tritaškių išlaikė intrigą. (44:54). Ketvirtajame kėlinyje pranašumui sumažėjus iki 6 taškų, intriga pasiekė epogėjų, visgi protingiau sužaidę svečiai rungtynių pabaigoje išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 60:65.

Rungtynes daug geriau pradėjo svečiai, po 5 minučių rezultatas jau buvo 9:21. Per likūsį laiką „Omega“ pradėjo klysti ir oponentai kiek sumažino atsilikimą. Abiejų komandų šio kėlinio statistika buvo beveik identiška, tiesiog taikliau metę dvitaškius svečiai galėjo džiaugtis 8 taškų persvara.

Antrąjį kėlinį 6 taškais be atsako pradėję šeimininkai sumažino atsilikimą iki 2, visgi svečiai į tai atsakė atkarpa 0:7. Per likūsį kėlinio laiką nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo ir šis kėlinys baigėsi taikiu rezultatu. Šeimininkai vis dažniau pradėjo mesti tritaškius metimus, tačiau iki pat trečiojo kėlinio nepavyko pataikyti nei vieno. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys 8 taškai.

Trečiąjį kėlinį galingai pradėję svečiai laimėjo atkarpą 2:11 ir įgijo saugų pranašumą. Šeimininkai nenuleido rankų pataikę pirmąjį tritaškį, bei apsigynę keletą atakų iš eilės jie vėl sugrąžino intrigą į rungtynes. Besibaigiant kėliniui komandas skyrė dar tik 9 taškai, tačiau baudos metimu „Omega“ padidino pranašumą iki dviženklio. (44:54)

Lemiamo kėlinio pradžioje dėka 4 iš eilės pelnytų A.Railos taškų, skirtumas sumažėjo iki 6 taškų, taip pat komanda dar turėjo keletą atakų per kurias skirtumas galėjo dar labiau sumažėti, tačiau jos buvo netaiklios, o „Omega“ neatleido klaidų ir vėl sugrąžino dviženklį pranašumą. Iki pat paskutinių minučių svečiai laikė saugų atstumą, tik paskutinios minutės metu atsipalaidavimas leido varžovams sumažinti atsilikimą. Galutinis rungtynių rezultatas 60:65 „Omegos“ pergalė.

Po rungtynių „Omegos“ treneris R.Urkis sakė: Smagu kad laimėjome, žinoma galėjome turėti lengvesnę pergalę , visgi turėjome 17 taškų pranašumą, tad rungtynių pabaiga buvo nervinga. Tikimės antros tarpusavio rungtynės bus taip pat sėkmingos

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 16 tšk., Andrius Raila – 15 tšk. (10 atk. kam.), Laurynas Varnas – 13 tšk.

Omega: Remigijus Kasperavičius – 15 tšk., Povilas Liesis – 11 tšk., Donatas Šliogeris – 10 tšk.

„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)Po pratęsimo laimėjusi „Omega“ keliauja į ketvirtfinalį. (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:11 val.)„Omega“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę prieš „Celsis“ ekipą (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:57 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Omega“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Autotojos“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:05 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)