Sanitex vs LSMU VA & Statybų vizija (50:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

LSMU VA & Statybų vizija naujus metus pradėjo iškovodama įtikinama pergale

2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 18:58 val., peržiūros: 886

Sekmadienį sausio 4 dieną, J.Bobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių varžybos tarp "Sanitex" (šeimininkai) ir LSMU VA & Statybų vizija (svečiai) komandų. Po šventinės pertraukos abi komandos rungtynių pradžioje nedemonstravo gražaus krepšinio. Komandoms trūko tikslumo tiek perdavinėjant kamuolį, tiek atakuojant krepšį. Pirmi savąjį žaidimą pagavo svečiai, kurie išsiveržė į priekį po dviejų kėlinių – 29:20. Antrojoje rungtynių pusėje jie neleido varžovams mažinti pranašumo, ir patys dar labiau pabėgo bei iškovojo įtikinamą pergalę – 73:50.

Rungtynės prasidėjo labai vangiai. Abi komandos strigo puolime. Sužaidus 5 minutes, "Sanitex" komanda vis dar nebuvo pelniusi taškų, šiek tiek geriau sekėsi svečiams kurie buvo įmetę 7 taškus. Galiausiai pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Nerijus Vaitkevičius, tačiau tai vistiek neišjudino komandos ir ši pralaimėjo pirmąjį kėlinuką - 4:11.

Antrojo kėlinio pradžioje "Sanitex" pagaliau pradėjo atrasti spragų savo varžovų gynyboje ir priartėjo iki minimumo – 14:15 Tačiau "LSMU VA & Statybų vizija" neleido varžovams perimti rungtynių kontrolės ir po 5 iš eilės T. Švedo taškų vėl šiek tiek atitrūko. Kėlinio pabaiga buvo apylygė, ir ją tik nežymiai geriau užbaigė svečiai ir po dviejų kėlinių turėjo 9 taškų pranašumą - 29:20.

Po ilgosios pertraukos "LSMU VA & Statybų vizija" surengė spurtą 14:2 ir išsiveržė į priekį jau per dvidešimt taškų. Prie šio spurto labiausiai prisidėjo du tritaškius metimus pataikęs Marius Petrauskas. Antroje kėlinio pusėje "Sanitex" kiek stabilizavo situaciją ir patys šiek tiek sumažino skirtumą. Po trijų kėlinių "LSMU VA & Statybų vizija" buvo priekyje - 52:35.

Vienintelė viltis dar sugrįžti į rungtynes "Sanitex" komandai buvo gerai pradėti lemiamą ketvirtį, tačiau ir to jiems padaryti nepavyko. Sužaidus 3 minutes svečiai vėl susigrąžino dvidešimties taškų pranašumą ir likusios minutės tapo tik formalumu. "LSMU VA & Statybų vizija" iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu – 73:50.

Po šios pergalės "LSMU VA & Statybų vizija" su 6 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais įsitaisė antrojoje G pogrupio vietoje, tuo tarpu "Sanitex" su 4 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais yra priešpaskutiniai, šešti.

Po rungtynių "LSMU VA & Statybų vizija" komandos treneris bei vienas naudingiausių rungtynių žaidėjų Marius Petrauskas sakė:

Po naujų metų susirinkome geros formos o didžiausią įtaką varžybų baigčiai padarė tai, kad "Sanitex" pažadėjo paskaičiuoti litų kursu o ne eurų, rytoj važiuosim apsipirkti.

Sanitex: Paulius Stankūnas – 16 tšk., Mindaugas Krūvelis – 14 tšk., Giedrius Katliorius – 8 tšk. (7 rezult. perd.)

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Gražvydas Davidavičius – 16 tšk. (13 atk. kam.), Antanas Macys – 11 tšk. (16 atk. kam.), Tautvydas Švedas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„LSMU VA & Statybų Vizija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)