Kauno švara vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (81:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 05:10 val., peržiūros: 1025

Kovo 3 dieną, Kauno švaros sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Kauno Švara“ (šeimininkai) ir „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipos. Jau pirmam kėlinyje pradėjusi dominuoti „Kauno Švaros“ ekipa, rungtynių eigoje tik didino savo pranašumą. Ir nros ketvirtąjame kėlinyje, svečiai dar bandė sukurti intrigą, tačiau šeimininkai susiėmė ir tvarkingai užbaigė šias rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas (81 – 70).

Pirmasis kėlinukas iš karto prasidėjo šeimininkų ekipos dominavimu. Puiki gynyba, išprovokavusi varžovus daryti daugybę klaidų ir ganėtinai geras puolimas, leido „Kauno Švarai“ laimėti pirmajį kėlinuką rezultatu (25 – 13).

Antrajame kėlinuke žaidimas kiek apsilygino. Svečiai pradėjo daryti mažiau klaidų ir šiek tiek geriau pulti. Šeimininkų puolimas kiek aprimo. Šį kėlinuką šeimininkai laimėjo (18-15) ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (43 – 28).

Po ilgoios pertraukos žaidimas tapo ganėtinai banguotas. Iš pradžių šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako. Po to tuo pačiu atsakė svečiai. Visas kėlinukas tesėsi maždaug panašiai ir jam pasibaigus svečiai sumažino deficitą iki 11 taškų (60 – 49).

Paskutinis kėlinukas prasidėjo netikėtu svečių spurtu. Pradėję imtis iniciatyvos, „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipa sumažino skirtumą iki viso labo 2 taškų (64-62). Visgi, antroje kėlinuko pusėje, šeimininkai atsigavo ir vėl pradėjo žaisti užtikrintai. Tokiu savo žaidimu, jie vien nutolo nuo savo varžovų ir laimėjo šias rungtynes rezultatu (81 – 70).

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Šarūnas Kryžius – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Senkus – 13 tšk., Edvinas Šmitas – 10 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 25 tšk., Martynas Kadakauskis – 12 tšk., Elingas Čekas – 11 tšk.

Po permainingos kovos „Kauno Švara“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:21 val.)„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:58 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:01 val.)Aštunfinalį „ACME“pradėjo sunkia pergale prieš „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:16 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)