Kauno tiltai vs LSMU VA & Statybų vizija (73:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 03 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Visas rungtynes pralaiminėjusi „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda nugriovė „Kauno tiltus“.

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 00:43 val., peržiūros: 1057

Kovo 3 dieną, Jachtklubo sporto salėje, susitiko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių dvi ekipos – „Kauno tiltai“ (šeimininkai) ir „LSMU VA & Statybų vizija“ (svečiai). Šios dvi komandos suitiko jau antrąjį kartą. Pirmąjį susitikimą pergale džiaugėsi, kaip ir šiandienos rungtynėse, „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipa. Šios dienos susitikime, visas rungtynes turėjusi taškų pranašumą, „Kauno tiltai“ komanda nesugebėjo išsaugoti pranašumo iki rungtynių pabaigos ir nusileido varžovams rezultatu 79:73 (12:21; 23:24; 24:15; 20:13)

Rungtynės prasidėjo įspudinga šeimininkų komandos atkarpa 12:0. Svečiai niekaip negalėjo pelnyti taškų iki pat kėlinio vidurio. Per likusias minutes „Kauno tiltai“ neleido varžovams priartėti ir sužaidus pirmas 10 minučių jau turėjo susikrovę 9 taškų pranašumą 21:12.

Antrajame ketvirtyje vyko apylygė kova. Ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkams vis nesisekė sumažinti atsilikimo ir priartėti prie varžovų. Sužaidus 20 minučių priekyje dviženkle persvara pirmaujantys „Kauno tiltai“ krepšininkai 45:35.

Po ilgosios pertraukos, pirmąsias 7 kėlinio minutes, „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai sunkiai sekėsi pasivyti varžovus, tačiau per tris likusias minutes, lyg antrą kvepavimą įgavę, svečiai surengė spurtą 9:2 ir sumažino atsilikimą iki minimalaus – 1 taško persvaros. Po 30 minučių žaidimo rezultatu 59:60 vis dar priekyje „Kauno tiltai“

Ketvirtąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo mini spurtu 4:0 , tačiau iš syk sekė varžovų 5 taškų atsakas paeiliui, neleidęs atitolti „Kauno tiltai“ ekipai (64:63). Tada komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis. Tačiau iki kėlinio galo likus 5 minutėm ir „LSMU VA & Statybų vizija“ pralaiminėjant 3 taškų skirtumu (65:68), svečių ekipa pademonstravo atkaklų puolimą, kurio dėka atkarpa sužaista 12:2 leido „LSMU VA & Statybų vizija“ komandai susikrauti 7 taškų persvarą. Per likusias minutes šeimininkai sugebėjo tik šiek tiek aptirpdyti varžovų pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu 79:73 „LSMU VA & Statybų vizija“ komandos naudai.

Kauno tiltai: Modestas Latkauskas – 21 tšk., Evaldas Jančauskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 12 tšk., Tomas Kmitas – 12 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 34 tšk. (5 išpr. praž.), Tautvydas Švedas – 18 tšk. (14 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Antanas Macys – 14 tšk. (14 atk. kam.)

Po rungtynių paklaustas „LSMU VA & Statybų vizija“ komandos žaidėjas Marius Petrauskas – kas lėmė komandos sugrįžimą į rungtynes, kalbėjo: Buvom tas žvėris sužeistas ir į kampą įspaustas, nebuvo kur trauktis . Protingiau pradėjom žaisti, apsigynėm, pakrito metimai ir buvo trys gimtadieniai per pastarąsias tris dienas – vienas iš jų varžovo – dėl to ir sveikinam.

Puikiai iš toli atakavusi „LSMU VA & Statybų Vizija“ parklupdė „Kauno Tiltus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:06 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„KTU“ namuose palaužė be pralaimėjimų žengusią „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:19 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)