Kauno grūdai vs Chemcentras (84:97)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 23:53 val., peržiūros: 1064

Trečiadienį, kovo 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, antrojo etapo dvikova tarp I pogrupio komandų – vietos „Kauno grūdų“ bei svečių „Chemcentro“. Beveik visas rungtynes pirmavęs „Chemcentras“ pradėjo įtikinamiau tolti nuo savo varžovų po pirmojo ketvirčio, o ketvirtajame kėlinyje įsimetė ir komandos snaiperiai, kas ir leido pasiekti pergalę dviženkliu skirtumu.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo keturiais paeiliui svečių taškais, bet tuomet šeimininkai atsakė penkiais paeiliui. Po to „Chemcentras“ spurtavo 10:2 ir įgijo septynių taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas išliko panašus. Visgi, „Kauno grūdai“ kėlinuką užbaigė 9:4 atkarpėle ir po pirmojo ketvirčio turėjo dviejų taškų deficitą – 18:20. Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo dviem taikliais tritaškiais ir vėl kiek atitrūko nuo savo varžovų. Vėliau „Kauno grūdai“ po truputį pradėjo artėti link varžovų ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Tuomet svečiai spurtavo 11:3 ir padidino savo pranašumą iki dviženklio, kuris ir išliko iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos – 38:48.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 8:2 ir greitai sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet „Chemcentras“ po to surengė 11:0 spurtą bei įgavo jau 15 taškų pranašumą. Kėlinį šeimininkai užbaigė 8:0 atkarpa ir po trijų kėlinių vis dar atsilikinėjo nuo savo varžovų – 61:68. Per trečiąjį kėlinį 16 taškų pelnęs M.Kudirka tęsė savo sėkmingą pasirodymą ir ketvirtajame kėlinyje. Jis pelnė pirmuosius 9 iš 12 komandos taškų lemiamame ketvirtyje ir leido susigrąžinti dviženklį persvarą. „Chemcentras“ per šį ketvirtį įmetė 7 tritaškius, kas ir leido jiems susigrąžinti įtikinamą pranašumą. Pabėgusių varžovų „Kauno grūdai“ jau nebepajėgė sustabdyti ir taip patyrė pralaimėjimą rezultatu 84:97.

Kauno grūdai: Tadas Lukauskas – 30 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mindaugas Balsys – 21 tšk., Rytis Vainikevičius – 16 tšk. (14 atk. kam.)

Chemcentras: Mantas Kudirka – 47 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Eitmanavičius – 13 tšk., Rytis Štreimikis – 12 tšk., Rokas Misevičius – 12 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Nugalėtojų trenerio paklausus kuo pranašesni jie buvo už savo varžovus, šis atsakė: „Pirmiausia, aišku, suoleliu. Greitis, daugiau energijos išlaikėm iki galo, kas ypač pasireiškė trečiam kėlinyje, kuomet nutolome. Bet dar yra tokių skylių gynyboje. Mažiukai dar tempia puolimu, o gynyboje, kuomet reikia penkių žaidėjų, tai yra kai kurių žaidėjų vėlavimas. Bet tikiuosi, kad atkrintamosiose dar labiau susikaupsime ir bus geresni rezultatai“.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

TomTJ2015 kovo 04 d., 23:14 val.
Gerai čia Mantas užsiautėjo :)
„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą. (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„Chemcentras“ iškovojo sunkią pergalę (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:24 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:55 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Baubilas“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir palaužė „Kauno Grūdus“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:57 val.)