Chemcentras vs Kautra & Mesoderma – DB (54:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“

2015 sausio 20 d., Antradienis, 01:02 val., peržiūros: 1006

Pirmadienį, sausio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, antrojo etapo dvikova tarp I pogrupio komandų – "Chemcentro" (šeimininkai) ir "Kautra & Mesoderma – DB" (svečiai). Pirmąjį kėlinį geriau sužaidę šeimininkai sumažino apsukas antrajame kėlinyje ir turėjo nuolatos vytis varžovus. Galiausiai rungtynių pabaigoje turėtą pranašumą išlaikę svečiai pasiekė sunkią pergalę.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų sėkminga atkarpėle 6:2. Vėliau svečiams pavyko išlyginti rezultatą, bet M. Kudirkos tritaškis vėl išvedė "Chemcentrą" į priekį. Po kelių atakų rezultatas vėl tapo lygus, tačiau šeimininkai kėlinuką užbaigė penkiais paeiliui taškais ir po šio ketvirčio buvo priekyje – 16:11. Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo padidindami pranašumą iki septynių taškų, tačiau tuomet svečiai surengė spurtą 13:2 bei persvėrė rezultatą. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė taškas į tašką, tad ir skirtumas tarp komandų nepakito. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 30:34.

Antrąją rungtynių pusę "Kautra & Mesoderma – DB" pradėjo septyniais taškais paeiliui ir padidino savo pranašumą jau iki dviženklio. Visgi, gan nerezultatyviame kėlinyje, šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą ir priartėti iki penkių taškų. Po trečiojo ketvirčio rezultatas 40:45. Lemiamas ketvirtis prasidėjo svečiams padidinus pranašumą iki septynių taškų, bet tuomet "Chemcentras" pelnė penkis taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Tačiau tuomet svečiai pelnė 10 taškų, į kuriuos šeimininkai sugebėjo atsakyti tik keturiais ir skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų, ko ir pilnai užteko "Kautra & Mesoderma – DB" ekipai iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 54:63.

Chemcentras: Mantas Kudirka – 21 tšk., Rokas Misevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Justas Eitmanavičius – 10 tšk.

Kautra & Mesoderma – DB: Paulius Grėbliūnas – 17 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Jonas Grigaras – 13 tšk., Mantas Karauskas – 10 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Pakalbinus porą nugalėtojų žaidėjų, šie išskyrė priežastis, kurios lėmė pergalę: "Pasisekė. Žaidėm, stengėmės, laimėjom. Manau nusiteikimas buvo mūsų geresnis ir jie turėjo tik du gerus žaidėjus, tokius aukštesnio lygio, o pas mus gal daugiau žaidžiančių žaidėjų buvo. Bet tiesiog buvo juoda diena, įsivėlėm į žaidimą po vieną".

„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Chemcentras“ rungtynių pabaigoje išplėšė neįtikėtiną pergalę (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:54 val.)„KAMS“ rungtynių pabaigoje atsibudo ir išplėšė pergalę (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 27 d., penktadienis, 19:57 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė „Autotoja & Ekodora“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:03 val.)