Ryterna vs Best 4 You (79:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ solidžiu žaidimu palaužė „Best 4 U“

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 22:07 val., peržiūros: 1062

Trečiadienio vakarą Kauno energijos salėje susitiko "Rind įmonių lygos" D pogrupio ekipos: "Ryterna" (šeimininkai") ir "Best 4 U". Susitikimo pradžia žadėjo permainingą ir atkaklią kovą, tačiau jau antrajame kėlinuke ėmė ryškėti aikštės šeimininkų pranašumas, kuris iki finalinio švilpuko išaugo iki trisdešimties taškų – 79:49.

Susitikimas kiek sėkmingiau prasidėjo "Ryternos" krepšininkams (5:0), o svečiams pirmųjų taškų teko palaukti dar porą minučių. Pralaužę varžovų gynybą, "Best 4 U" krepšininkai įpusėjus kėliniui persvėrė rezultatą savo naudai (11:12), tačiau neilgam, "Ryterna" baigė ketvirtį serija 6:2 – 17:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių ekipa surengė spurtą 0:7 ir dar kartą perėmė lyderių vaidmenį (17:21). "Ryterna" atsakė penkiais taškais (22:21), o antroje kėlinio pusėje visiškai dominavo aikštelėje. Po serijos 16:2 komandas skyrė trylika taškų – 42:29.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai vadžių neatleido ir stabiliai didino pranašumą, kuris po N.Ziko ir M.Šidlausko tritaškių išaugo iki 23-jų taškų (56:33). Po trijų kėlinių "Ryterna" pirmavo rezultatu 60:38.

Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė, "Ryterna" kontroliavo padėtį po abiem krepšiais ir vis tolo nuo varžovų. Nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui, švieslentė bylojo trisdešimties taškų skirtumą – 79:49.

"Sunkokai isibėgėjom, sušalę buvom, bet pamažu pradėjom žaisti savo žaidimą ir viskas atsitojo į savo vietas. Pakeitus gynybos schemą, varžovai kiek pasimetė, o mes tuo ir pasinaudojome" – kalbėjo "Ryternos" treneris G.Kamarauskas.

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Milūnas – 14 tšk., Antanas Silvestravičius – 12 tšk., Gintaras Rinkevičius – 10 tšk., Modestas Šidlauskas – 10 tšk.

Best 4 You: Liudas Čekavičius – 18 tšk., Lukas Jagminas – 10 tšk., Andrius Krylovas – 7 tšk.

„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Baltic Logistic Solutions“ nerezultatyviame mače palaužė „Best 4 you“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)Po įnirtingos kovos „Ryterna“ palaužė „Rapalos“ šešetuką (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Ryterna“ tiesiausiu keliu žygiuoja į ketvirtfinalį (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)