Vėjų linija & Garliavos duona vs LESTO (77:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 21:02 val., peržiūros: 1012

Kovo 2 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir „Lesto. Jau po pirmojo kėlinio intrigos nebeliko, šeimininkai pirmavo 19 taškų skirtumu. (26:7) Antrajame ketvirtyje vaizdas apsivertė ir skirtumas pradėjo mažėti (39:25) Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir skirtumas pakito tik vienu tašku (55:40) Lemiamame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ nebepaliko jokių šansų oponentams ir užtikrintai laimėjo rezultatu 77:49.

Pirmąjį kėlinį dėka 10 taškų per kėlinį pelniusio L.Varno šeimininkai įsiveržė į priekį 20:4, svečiai pirmuosius taškus pelnė tik 4ąją rungtynių minutę. Šeimininkai šiame kėlinyje surengė fantastišką pasirodymą, jie įmetė visus mestus dvitaškius, taip pat dominavo ir kitose statistikos grafose. Po dar keletos minučių pertraukos „Lesto“ pelnė taškus ir užbaigė šį kėlinį turėdami 19 taškų deficitą.

Antrajame kėlinyje svečius gelbėjo taiklūs tritaškiai metimai, jie leido kiek sumažinti atsilikimą, tuo labiau oponentai nebebuvo tokie taiklūs. Kiek susitvarkę su klaidų skaičiumi, bei dėka 10 L.Gasiūno taškų, svečiai laimėjo šį kėlinį ir prieš antrąją dalį atsilikinėjo rezultatu 39:25.

Dėka netaiklių baudos metimų, svečiai trečiajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki 12 taškų ir kiek suintrigavo varžovus, visgi per 10 minučių žaidimo šeimininkai stabilizavo padėtį ir išlaikė turėtą pranašumą. Jau trečiojo kėlinio pabaigoje septyniese susirinkusiems svečiams kilo problemų su pražangomis, keletas žaidėjų savo sąskaitose turėjo po keturias. Prieš ketvirtą kėlinį komandas skyrė 15 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai sutvarkė visus reikalus laimėdami atkarpą 11:2. Per likūsį laiką beliko atlikti formalumus, kadangi „Lesto“ nebeturėjo nei jėgų, nei įgūdžių pakeisti rungtynių eigą. Galutinis rungtynių rezultatas 77:49

Nugalėtojų treneris V.Merkelis sakė: Nors skirtumas didelis, komandos panašaus pajėgumo ir šį kova buvo gana sunki, džiaugiamės kad laimėjome.

„Lesto“ treneris L.Gasiūnas sakė: Džiaugiuosi kad komanda yra gerai nusiteikusi ir su gera nuotaika baigia sezoną. Šiame sezone iškovojome 2 pergales, kuriomis galime pasigirti, kitą sezoną tikimės bent trijų.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 23 tšk., Benas Mockus – 15 tšk., Giedrius Kaubrys – 9 tšk.

LESTO: Linas Gasiūnas – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Gritė – 7 tšk., Saulius Jakutavičius – 6 tšk.

Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)Visas rungtynes spaudę „Kauno grūdai“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 22:49 val.)Paskutiniame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „LESTO“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 21:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)