Jaunalietuvių sporto organizacija vs Hidraulinės sistemos (70:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 23:37 val., peržiūros: 976

Gruodžio 14 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Jaunalietuvių sporto organizacija" ir "Hidraulinės sistemos". Pirmasis kėlinys susiklostė labai banguotai, geriau užbaigę paskutines minutes svečiai sugebėjo įgyti gana solidų pranašumą (14:22). Antrasis kėlinys taip pat pasidalino į dvi dalis, pirmojoje žymiai geriau atrodė svečiai, per antrąją kėlinio pusę šeimininkai laimėjo atkarpą 13:0. (29:37) Trečiajame kėlinyje vedini T.Vasiliausko svečiai dar labiau padidino atotrūkį (50:63). Ketvirtajame kėlinyje grįžusi intriga ilgai neišsilaikė ir rezultatu 70:80 pergalę šventė "Hidraulinės sistemos"

Rungtynių pradžia buvo rami, tik labiau apšilus "Hidraulinės sistemos" pradėjo daug agresyvesnį žaidimą, kuomet šeimininkai žaidė gana pasyviai ir piknaudžiavo tritaškiais metimais, to pasekoje skirtumas tarp komandų pradėjo augti. Po spurto 5:15 svečiai jau turėjo dviženklį pranašumą, bei jau galėjo leisti atsipūsti savo lyderiams. Nors šeimininkai šiame kėlinyje suklydo dvigubai mažiau nei varžovai, tai yra 2 kartus, netaiklūs tritaškiai lėmė kad po pirmojo kėlinio rezultatu 14:22 pirmavo "Hidraulinės sistemos"

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami rezultatu 2:13 ir atrodė kad šiose rungtynėse viskas išaiškėjo, tačiau Jaunalietuvių sporto organizacija" nenuleido rankų ir atsakė atkarpa 13:0. Per paskutinę minutę svečiams pavyko išlyginti kėlinio rezultatą ir po antrojo kėlinio skirtumas nepakito (29:37)

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo labai motyvuoti, taip pat pradėjo kristi sunkesni metimai, visgi pirmaujančios komandos žaidėjas T.Vasiliauskas per tris atakas tiesiog nužudė varžovus pataikydamas tris tritaškius iš eilės, iš viso šiame kėlinyje jis pelnė 17 taškų, po tokio šou šeimininkams beliko nuleisti rankas. Vilties dar suteikė M.Šumlinsko techninė pražanga leidusi svečiams sumažinti atsilikimą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 50:63.

Ketvirtajame kėlinyje tiksint minutėms lėtai bet skirtumas sumažėjo iki 7 taškų ir svečiai sunerimo, o šeimininkai pajuto kad dar yra vilties. 7 taškų skirtumas išsilaikė keletą minučių, svarbių tritaškių nepataikę šeimininkai galėjo kaltinti tik save. Viską šiose rungtynėse užbaigė minėtasis T.Vasiliauskas, pelnęs paskutinius 5 savo komandos rugntynių taškus įtvirtino pergalę rezultatu 70:80.

Po rugntynių nugalėtojų žaidėjas K.Šabūnas sakė: Trūksta keleto žaidėjų, taip pat komanda nėra geriausioje formoje po sunkaus savaitgalio, visgi rungtynių metu įsibegėjome, varžovai gerai nepataikė todėl mums buvo kiek lengviau.

"Jaunalietuvių sporto organizacija" komandos treneris V.Mikuckis sakė: Tris kėlinius žaidėme kaip lygus su lygiais, viską nulėmė prastas pirmasis kėlinys. Žinoma varžovų komanda tikrai gera, turi ūgio pranašumą, bei patirties, todėl buvo verti šios pergalės.

Jaunalietuvių sporto organizacija: Martynas Valaitis – 22 tšk., Darius Kisielius – 16 tšk., Kernius Ribikauskas – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 30 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Marius Markevičius – 19 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 18 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“. (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““ (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujų“ ekipą. (2015 kovo 06 d., penktadienis, 21:20 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)Trečiajame kėlinyje pro šalį šaudžiusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ krito prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 23:26 val.)