KMT vs Baubilas (54:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„KMT“ nespėjo paskui uraganiškai bėgusius „Baubilo“ žaidėjus.

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 18:01 val., peržiūros: 1107

Lapkričio 2-ąją, "J.Dobkevičiaus" vidurinėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių reguliariojo sezono "D" grupės susitikimas tarp šeimininkų "KMT" ir svečių "Baubilas" ekipų. Puikiai po krepšiu kovoję ir greitą žaidimo tempą primetę svečiai žaibiškai rinko taškus,o paskui nespėję jų varžovai nesurado būdų bent kiek pasipriešinti savo oponentams ir pralaimėjo rezultatu 54:90.

Svečiai susitikimą pradėjo atkarpa 5:0. Nors šeimininkai greitai atsakė 4taškais,tačiau "Baubilas" bėgo toliau ir atitrūko 13:4. Kėlinio pabaigoje ekipos vieną po kitos rengė rezultatyvias atakas ir kėlinukas baigėsi 20:14 pirmaujant "Baubilo" komandai.

Antrajame "Baubilas" pademonstravo tiesiog uraganišką puolimą ir jau įpusėjus kėlinukui laiminėjo kėlinį 17:7 bei atitolo 37:21. Šeimininkai atrodė pasimetę ir sunkiai rado kelių link varžovų krepšio,o didžiausia jų bėda buvo net 15 padarytų klaidų vien per šį kėlinį. Svečiai kėlinį užbaigė dar viena sėkminga atkarpa 12:4 ir laimėjo pirmąją rungtynių dalį 49:25.

Trečiajame po G.Purausko eilinės greitos atakos skirtumas šoktelėjo iki 30 (55:25). Nors "KMT" šį kėlinuką atrodė solidžiau ir sumažino tritaškių skaičių bei padarė tik 2klaidas,tačiau "Baubilas" šiame kėlinyje prametė tik 2dvitaškius metimus iš 11 ir laimėję kėlinį 25:16 prie ir taip didelės persvaros pridėjo dar 9taškus ir nebepaliko jokių vilčių varžovams dar pakovoti. Šiame kėlinyje netrūko ir aistrų. Už apsistumdymą techninėmis pražangomis buvo nubausti D.Vaitkevičius ir R.Babilevas.

Paskutiniajame ketvirtyje ekipos sumažino tempą ir pradėjo rengti ilgesnes atakas,krito pataikymo procentas,tačiau skirtumas ir toliau didėjo. Komandos sužaidė patį nerezultatyviausią kėlinuką,o varžybas rezultatu 90:54, laimėjo "Baubilo"ekipa ir įsirašė pirmąją pergalę šį sezoną.

KMT: Arvydas rudžianskas – 14 tšk., Darius Vaitkevičius – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Raimondas Savulis – 7 tšk.

Baubilas: Donatas Pocevičius – 17 tšk. (12 atk. kam.), Edvardas Jašinskas – 17 tšk., Giedrius Purauskas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Rokas Kabašinskas – 13 tšk.

„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“. (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 13:46 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)Aistrų nestokojusiame susitikime „Baubilo“ pergalė (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:36 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Baubilas“ antrą etapą pradėjo pergale (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:24 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)Pakiliai rungtyniavęs „Baubilas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)