ACME vs Lietuvos geležinkeliai (53:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 00:29 val., peržiūros: 1020

Antradienio vakarą Kauno technikos kolegijoje, "Rind" įmonių lygos rungtynėse, "Acme" priėmė "Lietuvos geležinkelių ekipą". Po apylygiai sužaistos pirmosios rungtynių pusės, svečiai kontroliavo antrąją ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 53:75.

Susitikimas prasidėjo trimis tolimais "Lietuvos geležinkelių" metimais iš eilės (0:9), "Acme" krepšininkai "prabudo" tik kėliniui įpusėjus ir surengė spurtą 8:0, išlygindami rezultatą (16:16). Po pirmojo kėlinuko dviejų taškų skirtumu pirmavo "Lietuvos geležinkeliai" – 16:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkams sekėsi geriau, "Acme" išsiveržė į priekį 23:20, tačiau keturių tritaškių serija leido svečiams persverti rezultatą (26:34). Įpusėjus rungtynių laikui svečiai pirmavo 28:36.

Po ilgosios pertraukos "Lietuvos geležinkeliai" atakavo kur kas agresyviau, o "Acme" krepšininkams sunkiai sekėsi tiek gynyboje, tiek puolime, tad skirtumas didėjo kaip ant mielių. Jau įpusėjus ketvirčiui, po penkių A.W. Lawal taškų, "Lietuvos geležinkeliai" turėjo 17-os taškų pranašumą (32:49), o per likusias minutes jis dar išaugo – 40:59.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai tempo nemažino ir nuo pirmųjų minučių spurtavo 2:10, padidindami persvarą iki solidžių 27-ių taškų. Antroje kėlinuko pusėje aikštės šeimininkai kiek aptirpdė atsilikimą, tačiau smarkiau "įkasti" varžovams nepajėgė. Pergalę rezultatu 53:75 šventė "Lietuvos geležinkeliai".

"Šiam susitikimui ruošėmės labai atsakingai, susirinko beveik visa komanda. Šiandien pavyko žaidimo planas, neskubėjome, nelėkėme, kaip akis išdegę (bent jau didžiąją laiko dalį). Gerai krito tritaškiai, o antroje rungtynių pusėje varžovai, matyt, palūžo, tai ir žaidimas tapo lengvesnis, prieš šventes visi gavo pasižaisti. Smagu užbaigti metus pergalingai – tikimės ir kitąmet jų netrūks" – kalbėjo nugalėtojų komandos treneris Andrius Grabauskas.

ACME: Paulius Katkevičius – 21 tšk. (11 atk. kam.), Ignas Plečkaitis – 15 tšk., Karolis Ignatavičius – 8 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 18 tšk., Tomas Žvirblis – 16 tšk., Povilas Kliauza – 14 tšk., Dalius Grušauskas – 12 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Adewole Waheed Lawal – 12 tšk. (11 atk. kam.)

„Acme“ neatsilaikė prieš „Omegą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 02:15 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)