Fima & Elmova vs LESTO (52:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

M.Gailiūno solo šou leido „Lesto“ ekipai iškovoti antrąją pergalę šį sezoną.

2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 23:48 val., peržiūros: 917

Sausio 19-ąją, "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos susitikimas tarp šeimininkų "Fima & Elmova" ir svečių "Lesto". Pirmasis šių ekipų susitikimas baigėsi istorine "Lesto" ekipos pergale,kuri buvo pirmoji per jų komandos gyvavimo istoriją,taigi svečiai šiandien atvyko pakartoti tų varžybų scenarijaus. Ir atvyko su rimtu pasistiprinimu- Martynu Gailiūnu,kuris jau per pirmas dvi sužaistas rungtynes įrodė,kad yra tvirtas komandos lyderis puolime. Tą puikiai įrodė ir šios dienos rungtynės. Nuo pat pirmų minučių to paties krepšininko vedama svečių ekipa iškart atitolo ir susikrovė dviženklį pranašumą. Kuris galiausiai išaugo iki triuškinamo. O solo šou surengęs "Lesto" lyderis tiesiog varė varžovus į neviltį pelnydamas 41tašką bei surinko 50 naudingumo balų. Galutinis rungtynių rezultatas 74:52.

Rungtynes svečiai pradėjo dviem tolimom bombom ir pirmavo 6:4. Tuomet savo solo pasirodymą pradėjo M.Gailiūnas,vienas pats pelnė 10taškų be atsako ir padėjo savo komandai atitolti dviženkliu pranašumu (16:4). Šeimininkai labiau koncentravosi į žaidimą po krepšiu,tačiau sėkmingai atakas pavykdavo užbaigti tik individualiais veiksmais. Nors "Fima & Elmova" pelnė 15taškų šiame kėlinyje,tačiau kėlinuką pabaigę dar trimis tritaškiais "Lesto" krepšininkai,kiek patys netikėdami tuom,po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 29:15.

Antrajame kėlinyje "Lesto" sumažino tritaškių skaičių ir stengėsi išnaudoti savo žaidėjus po krepšiu. Visgi tai davė ne itin daug naudos,nes ženkliai kirto rezultatyvumas. Tuom pasinaudoję šeimininkai laimėjo šį ketvirtį ir sumažino varžovų pranašumą iki vienženklio 39:30.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai ėmė dažnai klysti,nereta jų ataka baigdavosi pažeista žingsniavimo taisykle ar tiesiog desperatišku metimu. Puolime jų žaidimas sukosi tik aplink A.Rimavičių ir A.Gilių,kurie vieninteliai pelnė taškus šiame ketvirtyje. Jų varžovai savo ruožtu vėl pataikė ne vieną tritaškį ir pradėjo didinti savo pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį "Lesto" priekyje buvo 56:41.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai tiesiog ieškojo būdų kaip sustabdyti priešininkų lyderį M.Gailiūną,kuris puolime darė ką norėjo. Šis žaidėjas pelnė 14taškų iš 18 visos komandos. Ir net varžovų pražangos nesutrukdė jam pataikyti savų metimų. Šeimininkai pralaimėjo dar vieną kėlinį ir turėjo antrą kartą šį sezoną pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 74:52.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas L.Gasiūnas sakė: " Na,pasirodo pirmojo pergalė nebuvo atsitiktinis stebuklas. Regis,pagaliau radom sau varžovus,kuriuos galime įveikti. Žinoma,mūsų gretas papildžius M.Gailiūnui šiandien buvo lengviau,tačiau,manau,kad ir be jo būtume sužaidę ir laimėję."

Fima & Elmova: Andrius Rimavičius – 19 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arnas Gilius – 12 tšk., Julius Lauraitis – 9 tšk.

LESTO: Martynas Gailiūnas – 41 tšk. (5 rezult. perd., 14 išpr. praž.), Saulius Jakutavičius – 13 tšk., Linas Gasiūnas – 11 tšk.

„Sweco“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 22:03 val.)Geležinė „Chemcentro“ gynyba nepaliko vilčių „Fima & Elmova“ krepšininkams (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:19 val.)„LESTO“ pirmosios pergalės laukė net 3 metus (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)„LESTO“ nusileido „KMT“ ekipai (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 01:18 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)Net 43 kartus suklydusi „LESTO“ ekipa neturėjo jokių vilčių prieš „Omegą“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 23:17 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)