ACME vs Celsis (46:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nerezultatyviose rungtynėse „Celsis“ įrodė pranašumą prieš nepilnos sudėties rungtyniavusią „ACME“

2015 kovo 03 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 781

Kovo 3 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "ACME" priemė svečius "Celsį". "ACME" buvo iškovoję aštuonias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. "Celsio" sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Pirmas dvi rungtynių minutes "Celsis" gynėsi be klaidų, o per tą laiką įgijo keturių taškų pranašumą (0:4). Trečią minutę pirmus taškus pelnė "ACME" (2:4). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė du taškai (4:6). Sekančias dvi minutes komandos niekaip negalėjo pelnyti taškų. Septintą minutę spurtą pradėjo "Celsis", o spurtas truko iki kėlinio pabaigos. Po devynių be atsako pelnytų taškų svečių pranašumas padidėjo iki 11 taškų (4:15).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 11 taškų (6:17). Trečią minutę tritaškį pataikė "ACME" (9:17). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė "Celsis" (9:21). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus septynias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (15:23). Paskutines tris minutes be klaidų gynėsi "Celsis", o šeši pelnyti taškai padidino jų persvarą iki 14 taškų (15:29).

Prasidėjus trečiam kėliniui keturis taškus be atsako pelnė "Celsis" (15:33). Antrą minutę "ACME" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (21:33). Ketvirtą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pelnė "Celsis". Iš viso svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (21:41). Septintą minutę "ACME" pamažu pradėjo mažinti "Celsio" pranašumą. Įpusėjus devintai minutei komandas skyrė 15 taškų (28:43). Per likusį laiką "Celsio" pranašumas padidėjo iki 17 taškų (30:47).

Pirmomis ketvirto ketvirčio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė 19 taškų (34:53), o "ACME" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šiek tiek geriau žaidė "Celsis", kuriam pavyko padidinti persvarą iki 22 taškų (39:61). Aštuntą minutę "ACME" pradėjo mažinti varžovų persvarą. Šiek tiek geriau rungtynių pabaigą sužaidę šeimininkai sumažino svečių persvarą iki 17 taškų (46:63).

"ACME" pralaimėjo aštuntą kartą, o "Celsis" iškovojo devintą pergalę.

"Celsio" treneris Liutauras Pečkaitis: "Džiugi pergalė šiandien buvo iškovota, kuri padėjo pasiekti mūsų tikslą. Beliko vienos rungtynės ir mes galime sakyti planuotoje aukštoje vietoje. Netrukus atkrintamosios. Šiemet pastebėjau, nors nežinau ar dėsninga ar ne, senai žaidėme Mažojoje taurėje, kad daugelis Mažosios taurės komandų yra visiškai mūsų lygio. Taip kad yra čia ką veikti ir yra dėl ko kovoti." Paklaustas, kuo už varžovus šiandien buvo pranašesni, treneris atsakė: "Turbūt ir suolu ir ūgiu. To dar gyvenime neturėjome, kad tris aukštus žaidėjus turėtume. Galėjome gal ir 40 taškų laimėti, bet tuo nesinaudojome, davėme visiems pažaisti. Net ir aš neblogai sužaidžiau, taip kad viskas gerai. Gerai šiandien susirinkome, gerai būtų, kad visada taip komanda rinktųsi į rungtynes. Tada pergalės bus visada."

"ACME" treneris Jonas Čižauskas: "Sunku šiandien buvo, nesusirinko šiandien mūsų žaidėjai, kurie gripuoja, serga. Pačios prasčiausios sezono rungtynės. Nebuvo ką žaisti. Iš pagrindinio starto penketo tik du žaidėjai buvo, kurie gali tikrai žaisti. Tokios ir rungtynės buvo."

ACME: Paulius Katkevičius – 16 tšk. (15 atk. kam.), Aurimas Kmita – 12 tšk., Audrius Kmita – 6 tšk. (5 išpr. praž.)

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 13 tšk., Ignas Krukonis – 12 tšk., Mantas Valatkevičius – 9 tšk.

Lemiamose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ įrodė savo pranašumą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:26 val.)„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 20:42 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)