Omega vs DNC Eoltas & ISL Santermita (64:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą

2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 20:21 val., peržiūros: 1039

Penktadienio vakarą Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyji Įmonių lygos "RIND" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Omega" (šeimininkai) ir "DNC Eoltas & ISL Santermita" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečių pranašumas tik augo, tačiau trečiajame ketvirtyje "Omega" pradėjo lipti ant kulnų varžovams. Vis dėlto, rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė "DNC Eoltas & ISL Santermita" ir iškovojo pergalę, rezultatu – 64:75.

Rungtynėms prasidėjus "DNC Eoltas & ISL Santermita" greitomis atakomis įgijo 7 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai trimis tolimais metimais sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 11:10). Vis dėlti, kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai ir atstatė savo septynių taškų pranašumą. Rezultatas – 11:18.

Antrame ketvirtye "Omega" pagerino gynybą ir skirtumas pradėjo tirpti (20:24). Likus žaisti apie tris minutes "DNC Eoltas & ISL Santermita" laimėjo atkarpą 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Rezultats po dviejų kėliniu – 20:34.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje pasikeitė. "Omegos" žaidėjai tritaškių lietumi sumažino skirtumą iki trijų taškų ( 41:44), bet "DNC Eoltas & ISL Santermita" sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo šešių taškų pranašumą. Rezultatas – 46:52.

Paskutiniame kėlinyje "DNC Eoltas & ISL Santermita" pradėjo "sausa" atkarpa 8:0 ( 46:60). Aikštelės šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir per keletą minučių sumažino skirtumą iki 8 taškų, bet "DNC Eoltas & ISL Santermita" ekipos nario , T.Každailio, du tolimi tritaškiai metimai iš eilės sudėliojo visus taškus šios dienos rungtynėse. Galutinis rezultatas – 64:75.

Po laimėtų rungtynių "DNC Eoltas & ISL Santermita" ekipos žaidėjas, J.Demenius, teigė:" Buvo permainingos rungtynės, tačiau beveik visas rungtynes pirmavome, nors ir varžovai lipo ant kulnų. Žaidėme komandinį žaidimą ir nugalėjome."

Omega: Aidas Dastikas – 23 tšk., Mantas Zubavičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Vaitkevičius – 11 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Tomas Každailis – 18 tšk., Aurimas Girskis – 18 tšk. (15 atk. kam., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Edgaras Zaidelis – 17 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Aurimas Tamošiūnas – 13 tšk.

Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 11 d., šeštadienis, 00:07 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)