LSMU VA & Statybų vizija vs Sweco (67:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 06 d., Penktadienis, 17:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“

2015 vasario 06 d., Penktadienis, 20:20 val., peržiūros: 1191

Vasario 6 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "LSMU VA & Statybų vizija" ir "Sweco". Jau po pirmojo kėlinio komandas skyrė solidus skirtumas, rezultatu 22:15 pirmavo šeimininkai. Permainingame antrajame kėlinyje netruko intrigos, visgi po dar 10 minučių žaidimo skirtumas išaugo. (38:29). Nerezultatyviame trečiajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė, mažais žingsniais šeimininkai didino pranašumą ir jau po trečiojo kėlinio buvo per žingsnį nuo pergalės. (50:37). Lemiamame kėlinyje "Sweco" intrigos nesukurė, šį kėlinį komandos baigė taikei ir galutinis rezultatas 67:54 lėmė "LSMU VA & Statybų vizija" pergalę.

Pirmajame kėlinyje pagrindiniai du šeimininkų komandos vedliai buvo A.Macys pelnęs 10 taškų, bei M.Petrauskas pridėjęs du tritaškius metimus. "Sweco" šiame kėlinyje prametė visus tritaškius metimus, bei viską bandė išspręsti individualiais sugebėjimais, daug ką pasako faktas kad svečiai per rungtynes padarė tik vieną rezultatyvų perdavimą. Po pirmų 5 minučių komandas skyrė tik du taškai, po to šeimininkai sužaidė geresnę atkarpą ir po 10 žaidimo minučių pirmavo 7 taškų skirtumu.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo atkarpa 7:2 ir skirtumas tapo dviženklis. "Sweco" tritaškiai ir toliau skriejo pro šalį, tačiau A.Giedraičio ir R.Trepočkos duetas sukurė atkarpą 0:8 ir komandas teskyrė tik 4 taškai, tačiau oponentai ir vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš ilgąją pertrauka galėjo džiaugtis 9 taškų pranašumu. (38:29).

Trečiajame kėlinyje abiems komandoms sunkiai sekėsi rinktis taškus, svečiai pataikė tik 2 metimus iš žaidimo, o turėjo 17 bandymų, tačiau padarė tik vieną klaidą, kuomet varžovai 4. Šiame kėlinyje dar buvusią intrigą nubraukė du šeimininkų tritaškiai, po kurių šešiese susirinkę svečiai nebeturėjo nei fizinių, nei psichologinių jėgų pakilti į šturmą. Po trijų kėlinių komandas skyrė 13 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas laikėsi ties 10 taškų riba, o šeimininkų tritaškiai svarbiais momentais visiškai sužlugdė varžovus ir įpusėjus kėliniui buvo aišku kad intriga nebesugrįš. Galima pabrėžti kad šiame kėlinyje puikiai sužaidė "Sweco" lyderis A.Giedraitis pelnęs 12 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 67:54 išsaugojo "LSMU VA & Statybų vizija" komandai pirmąją vietą grupėje.

"LSMU VA & Statybų vizija" treneris M.Petrauskas sakė: Puikios rungtynės, tikimės ir toliau išlaikyti gerą formą ir judėti į priekį.

"Sweco" treneris R.Undraitis rungtynes komentavo taip : Šiandien trūko žaidėjų, ypač pagrindinio įžaidėjo. Žinoma, prametėme daug metimų,tai ir buvo pagrindiniai pralaimėjimo veiksniai.

LSMU VA & Statybų vizija: Antanas Macys – 18 tšk. (10 atk. kam.), Marius Petrauskas – 16 tšk., Vaidas Babrauskas – 12 tšk.

Sweco: Arunas Giedraitis – 23 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Robertas Trepočka – 10 tšk., Marius Liepa – 8 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pralaiminėjusi „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda nugriovė „Kauno tiltus“. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 00:43 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)