Kauno aerouostas & Lana lecta vs Senukai (90:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais

2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 21:18 val., peržiūros: 1171

Lapkričio 2 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "Kauno aerouostas & Lana lecta" ir svečių ekipa "Senukai". Pirmajame susitikimo kėlinuke ekipos demonstravo energingą bei apylygį žaidimą ir po pirmų 10 minučių šeimininkai pirmavo tik 3 taškais (21:18).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje stipriai pakito: "Kauno aerouostas & Lana lecta" laimėjo šį ketvirtį rezultatu 32:13, ir po pirmos rungtynių dalies jau turėjo saugų pranašumą 53:31. Antroje susitikimo dalyje "Senukams" pakeisti rungtynių eigos ir dar pakovoti dėl pergalės nebepavyko, tad aikštės šeimininkai pasiekė nesunkią pergalę galutiniu rezultatu 90:65 (21:18, 32:13, 18:11, 19:23).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipa, kuri po pirmų 3 minučių buvo priekyje 9:4. Tačiau oponentai po to rado daugiau kelių link varžovų krepšio ir perkopus į antrą kėlinio pusę komandas teskyrė 1 taškas šeimininkų naudai 15:14. Toliau žaidimas vyko lygiai, taškas į tašką iki paskutinės kėlinio minutės, kur skaičiuojant paskutines žaidimo sekundes blykstelėjo P.Grikštas, pataikydamas tolimą metimą, taip išvesdamas ekipą į priekį. "Senukams" nebesurengus atsako, kėlinys baigėsi rezultatu 21:18.

Antrajame ketvirtyje dar kelias minutes komandas skyrė tik keli taškai, tačiau iki penktosios minutės "Kauno aerouostas & Lana lecta" taškas po taško sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą 38:28. Toliau "Senukų" ekipos žaidimas tarsi sustojo – taškų badas ir skylėta gynyba leido aikštės šeimininkams pabėgti į priekį. Po pirmos rungtynių dalies 53:31.

Po ilgosios pertraukos atotrūkis tarp ekipų išaugo dar septyniais taškais ir paskutinysis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas. Jo metu "Kauno aerouostas & Lana lecta" jau žaidė atsipalaidavę, tad, kaip jau būna įprasta, pralaiminti komanda šiek tiek sumažino savo deficitą. Kėlinys baigėsi rezultatu 19:23, o po finalinio švilpuko švieslentėje degė skaičiai 90:65, skelbiantys "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipos antrąją, iš tiek pat galimų, pergalę.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Povilas Grikštas – 24 tšk., Vilius Rudelevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Kuzmickas – 13 tšk., Paulius Amanaitis – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Egidijus Pavalkis – 11 tšk.

Senukai: Mindaugas Vitkauskas – 14 tšk., Andrius Bulotas – 13 tšk., Audrius Dedela – 13 tšk., Simanas Karalius – 13 tšk. (6 perimt. kam.)

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)