Fima & Elmova vs Sweco (59:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sweco“ pasiekė nesunkią pergalę

2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 22:03 val., peržiūros: 970

Lapkričio 10 dieną, 20:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Fima & Elmova" (šeimininkai) ir "Sweco" (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas vyko gana lygiai, tačiau jau labai greitai svečiai nutolo ir žaidimas vyko pagal jų taisykles. "Fima & Elmova" komanda nenuleido rankų, žaidėjai kovojo iki galo, bet pasivyti varžovų jiems niekaip nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:72.

Rungtynių pradžia abiems komandoms susiklostė gana lygiai, nors žinant "Sweco" komandos tikrąjį pajėguma, galima teigti, jog jie žaidė tik "viena koja". Netrukus ėmė ryškėti svečių pranašumas, kuriems nutolti sutrugdė net 7 pramestos baudos paeiliui. Vistik ilgai laukti rungtynių lūžio neteko, jau antrojo ketvirčio metu "Fima & Elmova" ekipa pateko į duobę, pralaimėjo atkarpą 10:0 ir visą likusį laiką jiems teko vytis savo varžovus. Ilgoji pertrauka prasidėjo "Sweco" komandai pirmaujant rezultatu 28:38.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas vyko gana lygiai, nors buvo galima įžvelgti "Sweco" ekipos pranašumą, nes jie tiesiog po puikiai sužaistų atkarpų atsipalaiduodavo ir vėl viskas prasidėdavo iš naujo. Aikštelėje taip pat netrūko ir aistrų, "Fima & Elmova" komanda aiškiai buvo nepatenkinta grubiu varžovų žaidimu ginantis, o atsiradusi nedidelė trintis tarp komandų, galbūt, tik pagyvino varžybas ir žaidėjams suteikė daugiau motyvacijos. Nors rungtynių pabaigoje svečiai pirmavo užtikrintai, bet "Fima & Elmova" sumažino atsilikimą, tačiau nuo pralaimėjimo neišsigelbėjo 59:72.

Fima & Elmova: Ignas Urbonas – 25 tšk. (7 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Remigijus Jaskevičius – 4 tšk.

Sweco: Julius Jasaitis – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Arunas Giedraitis – 18 tšk., Darius Baranauskas – 13 tšk.

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno tiltus“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:05 val.)„LESTO“ pirmosios pergalės laukė net 3 metus (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)Ketvirtame kėlinyje „Sweco“ įrodė pranašumą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:26 val.)Antrojoje rungtynių pusėje atsigavę „Sweco“ krepšininkai iškovojo pergalę (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:07 val.)„Rapala“ atlaikė „Sweco“ spurtą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)M.Gailiūno solo šou leido „Lesto“ ekipai iškovoti antrąją pergalę šį sezoną. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Chemcentro“ pasipriešinimą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:23 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ sezoną pradėjo įtikinama pergale prieš lygos debiutantus (2014 spalio 28 d., antradienis, 01:08 val.)Vėlai startavę „Sweco“ krepšininkai sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)