Kauno švara vs Rapala (66:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 00:15 val., peržiūros: 1188

Spalio 29-ąją dieną, "Kauno Švara" namuose priėmė "Rapalos" krepšininkus. Kauno Švaros sporto salėje, įtampa tvyrojo ore jau nuo pat pirmųjų minučių. Visgi šeimininkai rungtynių pabaigą sužaidė sėkmingiau ir iškovojo antrąją pergalę – 66:64 (16:17, 14:11, 18:18, 18:18).

Rungtynių pradžioje "Kauno švara" atrodė užtikrinčiau ir išsiveržė į priekį (9:4). Antrojoje kėlinuko pusėje "Rapala" vedama L.Kalėdos ir M.Pažeros laimėjo atkarpą (2:8) ir persverė rezultatą savo naudai (11:12). Kėlinio pabaigoje "Rapala" išsaugojo minimalų pranašumą ir laimėjo kėlinuką – 16:17.

Antrojo kėlinio pradžioje "Rapala" buvo įgijusi 7 taškų persvarą (16:23), tačiau vėliau pralaimėjo atkarpą (10:0) ir šeimininkai grįžo į pirmaujančių vaidmenį – 26:23. Per likusį kėlinio laiką "Kauno švarai" pavyko išsaugoti pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės pirmauti (30:28).

Po ilgosios pertraukos "Kauno švara" buvo įgijusi devynių taškų pranašumą (39:30), tačiau R.Mickevičiaus pastangomis skirtumas ištirpo iki minimumo (43:42). Kaip ir visų rungtynių metu besibaigiant kėliniui žaidimas išsilygino ir po trijų kėlinių "Kauno švara" turėjo minimalų dviejų taškų pranašumą (48:46).

Lemiamame ketvirtyje "Rapala" daugiau pirmavo nei buvo besivejančių vaidmenyje ir likus porą minučių po L.Kalėdos tritaškių pirmavo (60:64), tačiau lemiamas rungtynių akimirkas šeimininkai sužaidė tiksliau ir šventė pergalę – 66:64.

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Senkus – 12 tšk., Šarūnas Kryžius – 11 tšk.

Rapala: Laurynas Kalėda – 28 tšk., Mindaugas Pažėra – 17 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 13 tšk.

Po įnirtingos kovos „Ryterna“ palaužė „Rapalos“ šešetuką (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:47 val.)Po permainingos kovos „Kauno Švara“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:21 val.)„Best 4 You“ po labai atkaklios kovos įveikė „Kauno švarą“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:48 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Kauno Švara“ pusfinalį pradėjo pasiekdami įtikinamą pergalę (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:54 val.)„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)