Kauno aerouostas & Lana lecta vs Jaunalietuvių sporto organizacija (96:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1132

Vasario 8 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (šeimininkai) ir "Jaunalietuvių sporto organizacija". Rungtynėms prasidėjus kova vyko gana apylygė, tačiau po truputį įsivažiavę šeimininkai vis tolo nuo savo varžovų, ko pasekoje iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (96 – 77). Šeimininkų gretose tiesiog nesustabdomas buvo Tautvydas Žioba, surinkęs net 63 naudingumo balus.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiai. Abi ekipos niekur per daug neskubėjo ir taškus rinko gan lėtokai. Šeimininkai nemažai klydo, o svečiai tą puikiai išnaudojo ir išsiveržė į priekį (9-14). Visgi, kėlinukui einant į pabaigą šeimininkai atsigavo ir užbaigę kėlinuką taikliu tritaškiu, įgavo minimalią persvarą (20 – 19).

Antrojo kėlinuko pradžioje rezultatas per daug nepakito. Abi ekipos apsikeitė keliais tritaškiais ir šeimininkų persvara padidėjo tik iki 4 taškų (31-27). Tačiau po to „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įsisiautėjo. Vos ne kiekvieną ataką užbaigdami taikliu metimu, šeimininkai spurtavo, bei užbaigė kėlinuką sužaidę stulbinančia (22-6) atkarpa, ilgosios pertraukos metu jau pirmavo 20 taškų skirtumu (53 – 33).

Pirmą trečio kėlinuko dalį kiek geriau atrodė svečiai. Spurtavę (2-8), jie sumažino deficitą iki 14 taškų (55-41). Tačiau likusioje kėlinuko dalyje, šeimininkai vėl atsigavo ir vėl pradėjo dominuoti savo varžovus abejose aikštelės pusėse. Užbaigę kėlinuką spurtu (15-6), po trijų kėlinių „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pirmavo jau 23 taškais (70 – 47).

Ketvirtasis kėlinukas jau buvo tarsi ir formalumas. Šeimininkai visiškai atsipalaidavo gynyboje. Atrodė jog, Tautvydas Žioba šeimininkų gretose ir Tomas Klimavičius svečių gretose, surengė asmeninį tritaškių konkursą. Vien per ketvirtą kėlinuką Tautvydas Žioba įmetė 5 tritaškius, o Tomas Klimavičius 4 tritaškius. Taigi, taip linksmai prasimėčiusios iš toli, abi komandos tiesiog užmušė laiką, ko pasekoje „Kauno aerouostas & Lana lecta“ šventė pergalę 19 taškų skirtumu (96 – 77).

Kauno aerouostas & Lana lecta: Tautvydas Žioba – 37 tšk. (21 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Šarūnas Dimša – 19 tšk., Povilas Valaitis – 12 tšk., Egidijus Pavalkis – 10 tšk.

Jaunalietuvių sporto organizacija: Tomas Klimavičius – 28 tšk. (10 atk. kam.), Martynas Valaitis – 22 tšk., Edvinas Zaurys – 12 tšk. (12 atk. kam.), Marius Širvaitis – 10 tšk.

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ komandos žaidėjas Tautvydas Žioba:

"Na, rezultatas viską pasako. Visi pasižaidėm. Šiaip buvo linksma iš tikro"

„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“. (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:08 val.)