DNC Eoltas & ISL Santermita vs Vilmista (69:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 00:31 val., peržiūros: 1138

Lapkričio 10 dieną J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos, "Rind" B pogrupio reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų "DNC Eoltas & ISL Santermita" ir svečių "Vilmista". Pirmajame kėlinyje vyko įnirtinga kova, tačiau jo pabaigoje šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį rezultatu 20:18. Antrajame tendencija išliko ta pati – nei viena nei kita komandos nesugebėjo įrodyti savo pranašumo, tad rezultatas po dviejų kėlinių buvo 37:35. Trečiajame ketvirtyje, šeimininkai pamažu didino atotrūkį, kėlinį laimėdami 17:12. Paskutiniame susitikimo kėlinyje svečiai dar bandė vytis, bet vis dėlto šeimininkai atsilaikė ir šventė pergalę rezultatu 69:59.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėję šeimininkai greitai susikrovė dešimties taškų persvarą (14:4), tačiau svečiai nebuvo linkę nusileisti. Paprašę minutės pertraukėlės jie komandinio žaidimo dėka mažino skirtumą iki pat ketvirčio pabaigos, bet persverti rezultato savo naudai visgi nepavyko. "DNC Eoltas & ISL Santermita" išsaugojo kelių taškų persvarą.

Antrajame kėlinyje rungtynių eiga išliko dėsninga – tai viena tai kita ekipos rengė mini spurtus, bet nei vienai nei kitai nepavyko susikrauti solidesnės persvaros. Antrasis rungtynių ketvirtis baigėsi rezultatu 17:17.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių sausa atkarpa 5:0, tačiau šeimininkų treneris iškart į tai reagavo ir paprašė minutės pertraukėlės, po kurios pastarųjų žaidimas ženkliai pagerėjo. Lyderio vaidmens, kai to labiausiai komandai reikėjo, ėmėsi Tomas Každailis, kuris trečiajame kėlinyje įmetė 10 taškų ir taip padėjo savo komandai laimėti ketvirtį rezultatu 17:12.

Ketvirtame kėlinyje svečiai dar bandė kabintis į rungtynes, sumažindami atsilikimą iki 5 taškų, tačiau šeimininkai taip pat turėjo atsakymą ir surengė spurtą 8-0, taip atitrūkdami 62-51. Po to dar sekė kelios sėkmingos "Vilmista" atakos, tačiau "DNC Eoltas & ISL Santermita" sugebėjo išlaikyti solidų atotrūkį iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rezultatas 69:59, "DNC Eoltas & ISL Santermita" naudai.

Po rungtynių pakalbintas "DNC Eoltas & ISL Santermita" žaidėjas Arnas Latvelis žodžių kišenėje neieškojo: "Sunkiai iškovojom pergalę, gal varžovam šiandien kažkiek ir sekėsi, bet po ilgosios pertraukos mes įsibegėjom ir tik formalumus sutvarkėm rungtynių gale".

DNC Eoltas & ISL Santermita: Tomas Každailis – 18 tšk., Julius Demenius – 15 tšk., Paulius Valentukonis – 14 tšk. (12 atk. kam.), Edgaras Zaidelis – 13 tšk. (8 išpr. praž.)

Vilmista: Egidijus Plenta – 12 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Rinkevičius – 12 tšk., Šarūnas Orlovas – 12 tšk. (11 atk. kam.)

„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmistą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 18:09 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:55 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)Didesnį jėgų rezervą turėję „DNC Eolto & ĮSP Santermitos“ krepšininkai antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno Grūdais“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)