Restauratoriai & Hausa vs KAMS (71:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2015 gegužės 08 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais

2015 gegužės 08 d., Penktadienis, 20:39 val., peržiūros: 1333

Penktadienį, gegužės 8 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių mažojo finalo rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Restauratorių & Hausos“ ir svečių „KAMS“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios kiek geriau puolime atrodę svečiai palaipsniui didino savo pranašumą, ko pasekoje po pirmojo ketvirčio komandas skyrė trylika taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkų puolimas kiek pagyvėjo ir iki ilgosios pertraukos pradžios jiems pavyko sumažinti deficitą iki septynių taškų. Po ilgosios pertraukos „Restauratoriai & Hausa“ atsigavo ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ketvirtame kėlinuke lyg ant sparnų žaidę šeimininkai nutolo nuo varžovų ir šventė pergalę rezultatu 71:62 (12:25, 18:12, 18:13, 23:12).

Rungtynės prasidėjo keliomis rezultatyviomis abiejų komandų atakomis, tačiau vėliau žymiai solidžiau puolime atrodę „KAMS“ ekipos krepšinininkai sugebėjo įgyti šešių taškų persvarą. „Restauratoriai & Hausa“ ir toliau buksavo puolime, kuo puikiai naudojosi svečių žaidėjai ir surengę spurtą 0:9 padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. per likusį laiką abi ekipos žaidė labai panašiai, todėl „KAMS“ išsaugojo įgytą trylikos taškų persvarą. 12:25.

Antrasis kėlinukas prasidėjo taikliais abiejų komandų tolimais metimais, po kurių pastebimai geriau puolime žaisti pradėję „Restauratoriai & Hausa“ spurtavo 9:0 ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Kiek vėliau ir toliau rezultatyviau žaidę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki trijų taškų, tačiau geriau antrą kėlinuką užbaigę „KAMS“ ekipos žaidėjai prieš ilgąją pertrauką turėjo septynių taškų persvarą. 30:37.

Po ilgosios pertraukos žaidimas galutinai išsilygino. Jau pačioje ketvirčio pradžioje „Restauratoriai & Hausa“ sumažino deficitą iki minimumo, o dar šiek tiek vėliau ir išlygino. Nuo to momento prasidėjo atkakli kova ir pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Vis tik, kiek geriau vieną atkarpą sužaidę „KAMS“ ekipos vyrai ir vėl šiek tiek atitrūko. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos nežymiai geriau pasirodė šeimininkai ir sumažino atsilikimą vos iki dviejų taškų. 48:50.

Paskutinėje rungtynių dalyje „Restauratoriai & Hausa“ skraidė lyg ant sparnų ir jau pačioje pradžioje spurtavo bei persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau „KAMS“ dar bandė atsigauti, tačiau užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai terorizavo priešininkų gynybą, ko pasekoje įgijo dviženklę persvarą. Per likusį laiką iki pabaigos svečių krepšininkai jau nebesugebėjo pasivyti varžovų, ko pasekoje bronzos medaliais pasidabino „Restauratoriai & Hausa“. 71:62.

Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju buvo pripažintas Juris Goštautas.

Trenerių komentarai bus pateikti VIDEO skiltyje.

„Restauratoriai & Hausa“: Jonas Snudaitis – 26 tšk., Juris Goštautas – 20 tšk. (18 atk. kam.), Edgaras Kajalavičius – 8 tšk.

„KAMS“: Justinas Pavlavičius – 27 tšk. (22 atk. kam., 7 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Čepukas – 10 tšk.

Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų. (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:55 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“ (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 07:25 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:57 val.)Stebuklingai atsitiesiusiems „Restauratoriams & Hausai“ pergalę atnešė Jono Snūdaičio dvitaškis (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:23 val.)Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į ketvirtfinalį pranašesni buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 00:11 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 11 d., šeštadienis, 00:07 val.)Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:56 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)