Baltic Logistic Solutions vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (61:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Sporto asociacija „Persvara“ – 2 iškovojo pirmąją pergalę

2015 kovo 03 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 895

Kovo 3 dieną įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Baltic logistic solution“ ir Sporto asociacija „Persvara“ – 2. Pirmajame kėlinyje dėka taiklių tritaškių svečiai greitai įgijo dvženklę persvarą. (8:19) Antrajame kėlinyje atsigavę po šalto dušo penkiese susirinkę šeimininkai surengė atkarpą 8:0 ir stabilizavo padėtį. (20:24). Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas ir tašką ir ji baigėsi taikiai, intriga persikėlė į paskutinį ketvirtį. (43:47) Ketvirtajame kėlinyje vyko tikras trileris iki paskutinių akimirkų, daugiausiai dėka J.Marciulevičiaus svečiai turėjo persvarą savo rankose, tačiau apmaudžios klaidos vos nepadovanojo pergalės oponentams. Galutinis rungtynių rezultatas 61:64.

Pirmąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:9 ir tik trečią rungtynių minutę šeimininkams pavyko pelnyti pirmuosius taškus. Šiame kėlinyje iš penkių susirinkusių „Baltic logistic solution“ žaidėjų taškus pelnė tik du, D.Lukšys ir M.Lukšys pelnė po 4 taškus. Svečiai žaidė labiau komandiniai veiksmais paremtą krepšinį, taip pat pataikė 3 tritaškius iš 4 mestų, o dar pridėjo 4 perimtus kamuolius, tai ir lėmė dominavima šiame ketvirtyje.

Antrojo kėlinio pradžioje atėjo eilė šeimininkų spurtui, jie laimėjo atkarpą 8:0, o jų oponentai pirmuosius kėlinio taškus pelnė tik įpusėjus laikui. Šiame kėlinyje Sporto asociacija „Persvara“ – 2 ėmėsi tritaškių taktikos, kas visiškai nepasiteisino, jie metė daugiau tritaškių nei dvitaškių, bet pataikė tik vieną ir šį kėlinį baigė pelnydami tik 5 taškus. Visgi, šeimininkai taip pat nebuvo rezultatyvus ir vis dar liko besivejančiųjų vaidmenyje. (20:24)

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai, po keletos minučių jiems pavyko išlyginti rezultatą, visgi svečiai surengė kelias rezultatyvias atkarpas ir išlaikė saugų 5-7 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje „Baltic logistic solution“ į priekį tempė D.Lukšys, pelnęs paskutinius 8 savo komandos taškus. Šį kėlinį komandos baigė taikiai ir prieš lemiamą kėlinį skirtumas buvo tie patys 4 taškai. (43:47)

Ketvirtajame kėlinyje su kiekviena minute intriga tik didėjo, likus žaisti dvi minutes po A.Bruožio 5 taškų komandas skyrė tik 2 taškai. Svečių gretose savo žodį tarė J.Marciulevičiaus pelnęs 7 iš paskutinių 8 savo komandos taškų. Šeimininkai turėjo kelias progas išlyginti rezultatą, tačiau paskutiniai keli tritaškiai skriejo pro šalį ir pirmoji šio sezono pergalė atiteko Sporto asociacija „Persvara“ – 2. Galutinis rungtynių rezultatas 61:64.

Nugalėtojų treneris T.Cylikas sakė: Džiaugiamės pirmąją pergalę ir nutraukta pralaimėjimų serija. Šiandien gana gerai pataikėme ir gynyboje gerai atrodėme, žinoma varžovai susirinko tik penkiese kas palengvino rungtynes.

M.Lukšys savo komandos rungtynes komentavo taip : Kuo toliau tuo labiau ruošiamės ne kaip sužaisti, bet kaip susirinkti į rungtynes, jau antrą sezoną turime tą pačią problemą.

Baltic Logistic Solutions: Darius Lukšys – 22 tšk. (13 atk. kam.), Mindaugas Lukšys – 15 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Bruožis – 12 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Jonas Marciulevičius – 21 tšk., Vytautas Juknevičius – 16 tšk., Vilius Narbutas – 11 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:56 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)Antroje rungtynių dalyje „Kauno švara“ palaužė „Sporto asociacijos „Persvara-2“ pasipriešinimą. (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:31 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Autotoja & Ekodora“ ekipą ir pasiekė istorinę pirmąją pergalę (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:45 val.)Paskutinėse sezono rungtynėse Sporto asociacija "Persvara-2" neturėjo vargo prieš "Best 4 you" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)