Vieningas Kaunas vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (108:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 16 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus.

2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 11:53 val., peržiūros: 884

Sausio 16-ąją, "Kauno energijos" sporto salėje, "Įmonių" lygos susitikime šeimininkai "Vieningas Kaunas" priėmę kartą jau nugalėtus svečius "Sporto asociacija „Persvara“ – 2". Intriga varžybose truko tik pora minučių,vėliau uraganinis šeimininkų puolimas nepaliko jokių vilčių svečių ekipai,kurie jau po pirmojo kėlinio nuleido rankas ir pripažino varžovų pranašumą. Įspūdingai pasirodęs Rokas Šapalas varžovams atseikėjo 34taškus ir surinkęs 44naudingumo balus sužaidė geriausias sezono rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 108:59.

Rungtynės prasidėjo svečiams pirmaujant jau 1:0,o taip nutiko todėl,kad šeimininkai buvo nubausti technine pražanga už skirtingas aprangas. Po ginčo kamuolio V.Narbutas ir O.Stropus apsikeitė taikliais tolimais metimais ir priekyje minimaliai buvo svečiai. Tačiau tuomet R.Šapalo ir D.Rinkūno vedama "Vieningo Kauno" ekipa surengė įspūdingą spurtą 22:7 ir atitolo 28:12. Kėlinio pabaigoje komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo daugiau negu dvigubai 33:16.

Antrajame R.Šapalas varžovus nubaudė dar 8savo taškai iš eilės ir skirtumas šoktelėjo iki nepadoraus 42:16. Tragiškas pataikymas ir didelis klaidų skaičius tiesiog žudė svečių žaidėjų paskutines vilties daleles,o po 4 šeimininkų tritaškių komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 65:28.

Trečiajame šeimininkai kiek pristabdė savo taškų mašiną,tačiau "Persvaros" ekipos žaidimė galima buvo išvysti tik visišką chaosą. Pavieniais veiksmais V.Narbutas ir J.Pileckas pelnė komandai 12taškų,tačiau šeimininkai be problemų rasdavo didelių spragų varžovų gynyboje ir per tris kėlinius priartėjo prie triženklio taškų skaičiaus. 86:42.

Ketvirtajame svečiai smeigė tris tolimus metimus iš eilės ,tačiau priekinė šeimininkų linija buvo neįmenama mįslė svečiams ir skirtumas tik augo. Po O.Stropaus dvitaškio šeimininkai perkopė 100-ąjį tašką. Antrąjį kartą sumetę lygiai tiek pat,108 taškus,prieš šiandieninius varžovus, "Vieningas Kaunas" ir toliau neranda sau lygių "Mažojoje" taurėje. Galutinis rungtynių rezultatas 108:59.

Nugalėtojų žaidėjas O.Stropus prasitarė,kad jų pagrindinis tikslas yra laimėti visas rungtynes ir grįžti į didžiąją taurę,kur konkurencija būtų didesnė.

Vieningas Kaunas: Rokas Šapalas – 34 tšk., Deividas Rinkūnas – 21 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Žygimantas Pilipavičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Ovidijus Stropus – 14 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Vilius Narbutas – 22 tšk., Justinas Pileckas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Ovidijus Ašmena – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)„Vieningo Kauno“ penketukas nušlavė „LESTO“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:49 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)