Kauno aerouostas & Lana lecta vs Hidraulinės sistemos (63:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno aerouosto & Lana lecta“ ir „Hidraulinių sistemų“ tarpusavio serijoje prireiks lemiamų trečių rungtynių

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 1153

Sekmadienį, balandžio 12 dieną, LSMU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių didžiosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Kauno aerouosto & Lana lecta“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Jau pačioje rungtynių pradžioje vangiai rungtyniavę svečių krepšininkai paleido varžovus į priekį, tačiau laikui bėgant sugebėjo juos prisivyti. Vis tik, ir toliau žymiai aktyviau rungtyniavę aikštės šeimininkai vis tolo nuo priešininkų, ko pasekoje pasiekė pergalę ir išlygino serijos rezultatą. 63:50 (19:17, 15:10, 17:19, 12:4).

Susitikimą galingai pradėję aikštės šeimininkai iškart įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau ilgainiui svečių krepšininkai vis mažino atsilikimą. Vis tik, „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pernelyg arti priešininkų neprisileido ir vis atitrūkdavo, tačiau vieną atkarpą sėkmingai sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimumo. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos nežymiai geriau sužaidė šeimininkai ir įgijo dviejų taškų persvarą. 19:17.

Antrą kėlinuką geriau pradėję „Hidraulinių sistemų“ žaidėjai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau ilgai iniciatyvos savo rankose nelaikė, nes čia pat spurtavę aikštės šeimininkai susigrąžino pranašumą į savo rankas. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė trumpomis, bet rezultatyviomis atkarpomis, po kurių sekė penki iš eilės „Kauno aerouosto & Lana lecta“ ekipos taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų prieš ilgąją pertrauką šoktelėjo iki septynių taškų. 34:27.

Po ilgosios pertraukos atsibudę aikštės šeimininkų snaiperiai pataikė tris tolimus metimus, ko pasekoje jų pranašumas pasiekė dviženklę ribą. Ir toliau pastebimai rezultatyviau rungtyniavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pabėgo nuo varžovų jau keturiolikos taškų skirtumu, tačiau savyje dar jėgų atradę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai sugebėjo kėlinuko pabaigoje surengti spurtą 0:9 ir sumažinti deficitą iki penkių taškų. 51:46.

Paskutinėje rungtynių dalies pradžioje šešis iš eilės taškus pelnė aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą. Šiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai neprilygo varžovams, kurie, rungtynių pabaigoje, pelnė dar kelis taškus ir džiaugėsi pergale, išsaugojusia šansus pakovoti dėl patekimo į „Įmonių“ lygos pusfinalį. 63:50.

Po šios pergalės „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą (1:1), ko pasekoje bus žaidžiamos trečiosios ir lemiamos rungtynės.

Komandų trenerių komentarai bus pateikti video reportaže.

“Kauno aerouostas & Lana lecta“: Tautvydas Žioba – 16 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Povilas Valaitis – 15 tšk., Vilius Rudelevičius – 12 tšk.

„Hidraulinės sistemos“​: Martynas Kudakas – 18 tšk., Marius Šumlinskas – 10 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 9 tšk.

Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 21:12 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)