Vėjų linija & Garliavos duona vs ASU & NMA „AgroVIS“ (57:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“

2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 21:12 val., peržiūros: 1025

Sausio 19 dieną Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "ASU & NMA „AgroVIS". "Vėjų linija & Garliavos duona" buvo iškovoję dvi pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. "ASU & NMA „AgroVIS"" savo sąskaitoje turėjo šešias pergales ir keturis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes "ASU & NMA „AgroVIS" pirmavo rezultatu 2:4. PRasidėjus penktai minutei šeimininkai rezultatą išlygino (4:4). Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo 7:8. Septintą minutę spurtą pradėjo "ASU & NMA „AgroVIS", kurie pelnė devynis taškus be atsako (7:17). Per paskutines dvi kėlinio minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (11:18).

Pirmas tris antro kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Sužaidus jas komandas skyrė šeši taškai (16:22). Ketvirtą minutę persvarą pradėjo didinti svečiai, kurie pelnė septynis taškus be atsako (16:29). Įgytą persvarą svečiai išlaikė beveik iki paskutinės kėlinio minutės (20:34). L. Varno taiklių metimų dėka paskutinę kėlinio minutę "Vėjų linija & Garliavos duona" priartėjo prie varžovų iki aštuonių taškų (26:34).

Trečią ketvirtį geriau pradėjo "Vėjų linija & Garliavos duona". Šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir privertė sužaidus tris minutes minutės pertraukėlės prašyti "ASU & NMA „AgroVIS" (33:34). Po minutės pertraukėlės "ASU & NMA „AgroVIS" pataikė tritaškį (33:37). Netrukus tuo pačiu atsakė šeimininkai (36:37). Per likusias keturias minutes komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus 30 minučių "ASU & NMA „AgroVIS" turėjo dviejų taškų persvarą (39:41).

Ketvirto kėlinio pradžioje tritaškį pataikė šeimininkai (42:41). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė "ASU & NMA „AgroVIS" (42:46). Baigiantis ketvirtai minutei persvarą susigrąžino "Vėjų linija & Garliavos duona" (47:46). Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus (49:49). Svečiai dažnai išprovokuodavo pražangas varžovų, bet baudų metimai dažniausiai tikslo nepasiekdavo. "Vėjų linija & Garliavos duona" pamažu didino persvarą. Likus mažiau nei minutei komandas skyrė septyni taškai (57:50). Baigiantis rungtynių laikui tritaškį su varžovo pražanga pataikė A. Stankevičius (57:54), bet pergalei to neužteko.

"Vėjų linija & Garliavos duona" iškovojo trečią pergalę, o "ASU & NMA „AgroVIS" pralaimėjo penktą kartą.

"Vėjų linijos & Garliavos duonos" treneris Andrius Raila: "Pergalę iškovojome taiklių tritaškių dėka ketvirtame kėlinyje. Visas rungtynes žaidėme su ugnele akyse." Paklaustas, ką komanda galvojo, kai pirmoje rungtynių pusėje varžovai turėjo pranašumą, treneris atsakė: "Praėjo šiek tiek laiko, kol įsižaidėme."

"ASU & NMA „AgroVIS" komandos treneris Rolandas Rakštys paklaustas, kaip rungtynės, atsakė: "Prastai aišku, pralaimėtos rungtynės nieko gero. Trūko trupučio susikaupimo gal dėl to, kad daugelis šiandien žaidžia ketvirtą dieną iš eilės. Truputi jautėsi nuovargis."

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Daumantas Čibiras – 15 tšk., Vytautas Vaškevičius – 10 tšk. (13 atk. kam.)

ASU & NMA „AgroVIS“: Modestas Šimukonis – 13 tšk., Rolandas Rakštys – 12 tšk., Andrius Kleinauskas – 12 tšk. (9 išpr. praž.)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:04 val.)Paskutiniame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „LESTO“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 21:23 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)Vėjų linija & Garliavos duona po sunkios kovos šventė pergalę (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 18:58 val.) ASU & NMA „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „KMT“ komandos pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 22:55 val.)„Senukai“ išvargo pergalę prieš „ASU & NMA AgroVis“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki „ASU & NMA AgroVIS“ pergalė (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:13 val.)